Quote Originally Posted by Bisonek View Post
Ahoj,

po delší době jsem přišel kouknout co je nového :-).

Dostal jsem zase chuť si zahrát a koukám, že se plánuje něco více než spuštění / reset DEčka co známe. Pokud můžu, rád bych se v krátkosti vyjádřil. Jde o to, že ať pustíte cokoli, vždycky Vám tu někdo přijde a v rámci možností se Vám snad zafinancuje i provoz přes mikrotranskace. Spíš bych zkusit na to jít jinak. Jak ten projekt udržet déle při životě. Já nemám moc chuť každý rok začínat znova. Někomu to třeba nevadí a já to celkem chápu...proto jsi Šroube psal, že pustíš nový projekt vedle klasiky co už známe.

Podlě mě je čas zaexperimentovat a zkusit pustit nějaký Classic (pokud je to možné nevím jestli ho musíte koupit nebo co). Klasické chronicly máme všichni ohrané...vlastně i ten Classic ikdyž ne tak moc ...Proste se přimlouvám za Classic raty mezi 7-10x spíš k té 8x... A za prachy nám tam šoupneš čepičky a nejaké kravinky...popřípadě jestli tam půjde implementovat Vendor
https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post170558

Classic je sranec, nemá to s lajnou co dělat asi jako GoD+ chronicles. Jestli tu chceš hrát javu, tak to tady nenajdeš bych řekl.