Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 104

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Kazdy ma jinou taktiku jak porazit enemy. A pokud mohou koukat skrz zed, tak mohou i debuffovat

    Vote: Nezavadet

  2. #2
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Kazdy ma jinou taktiku jak porazit enemy. A pokud mohou koukat skrz zed, tak mohou i debuffovat

    Vote: Nezavadet
    Ahoj,

    děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
    Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Ahoj,

    děkuji za tvůj názor. Právě proto, že je toto cesta jak nekoho "porazit" bych můj návrh zavedl.
    Myslím si, že možností jak enemy porazit máme hned několik a tato cesta je .... no nemám pro to slušné slova.
    Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

    Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

    V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

    Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.

  4. #4
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Tato cesta je svinstvo, to ano. Sam jsem se s tim nesetkal a kdyby ano, tak buffy nejsou problem.

    Dejou se zde (podle me) daleko horsi veci, ktere jsou castejsi nez "debuff".

    V PvP 1v1 to imo nestihnes. Pri farmeni ti to "nevadi", protoze mas buff s sebou. Pri mass PvP/RB mate WC/OL.

    Pokud se GM rozhodne zavest toto, tak se musi 100% zakazat i to hloupe WH.
    Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
    Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Pokud zabíjíš jednoho moba tak jak jsem videl na tvem streamu tak ne, potom ten debuff az tak nevadi. Neco jineho je kdyz vlakujes ;)
    Nevím proč neeliminovat tohle svinstvo ktere sam svinstvem nazyvas.
    Pokud hrajes za necra a potrebujes farmit shardy v BS, tak nemuzes behat s polem ;)

    Muze se ti to stat jak pri farmeni po jednom mobovi, tak pri farmeni vlacku. Pokud debuffnes me, tak umru stejne jako ty, protoze na sebe taham vic nez jednoho moba.

    Ty si stojis za tim, aby se to zavedlo. Jasi stojim za tim, aby se to nezavedlo. Ty nepresvedcis me, ja nepresvedcim tebe. Budeme s tim muset zit.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top