Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 22

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Misionář
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    to sa dalo osefovat aj tak v cp, vsak sam urcis komu das acc a kto ta moze logovat nie? Ked si vediete tabulku kde su vsetky acc v cp a mate tam aj novych neoverenych ludi tak to je uz vas problem. Mna v zivote nikto nevybral a to hram l2 uz cca 13 rokov....

    Co tím chceš řícct? ty "Nový hráči" jsem byl já a Crispy, takže my jsme ti zloději? Asi budu okrádat někoho, kterýho znám několik let z reálu
    Zloděj byl schodou náhod hráč, který v CP byl už od začátku.

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by codan View Post
    Co tím chceš řícct? ty "Nový hráči" jsem byl já a Crispy, takže my jsme ti zloději? Asi budu okrádat někoho, kterýho znám několik let z reálu
    Zloděj byl schodou náhod hráč, který v CP byl už od začátku.
    Nie, chcem tým povedať, že ak mám noveho člena v cp určite mu nedavam hned acc apristup do tabuliek kde je vsetko. Teba sa to netyka ked ste spolu hrali roky to je snad jasne nie?

  3. #3
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Quote Originally Posted by codan View Post
    Co tím chceš řícct? ty "Nový hráči" jsem byl já a Crispy, takže my jsme ti zloději? Asi budu okrádat někoho, kterýho znám několik let z reálu
    Zloděj byl schodou náhod hráč, který v CP byl už od začátku.
    Hlavně on byl od začátku v jiné CP v klanu, tahle okradená s ním měla pramálo společného. Každopádně to byl údajně ověřený hráč klanu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top