Quote Originally Posted by Sroubek View Post
Přes to všechno mi uniká důvod, proč se to vlastně řeší? Představte si, že si našetřím 10000 DEC a převedu si je na profil = 1000 OG. Jak jsem zvýhodněn oproti člověku, který vezme 1000 Kč a OG si koupí?
Rozhodnutí respektuju a nechci kolem toho vytvářet další flame, proto jsem ani do tutoho zbytečnýho topicu zatim nepřispíval, ale teď jen abych ti odpověděl. Většina lidí v mým okolí, který jsou proti respektujou to, že si někdo zaplatil donate a DEC/OG nevyužil, tak mu zůstaly (je tam ta jasná vazba moje realný peníze-moje OG). Problém ale mají lidi s případem, kdy třeba někdo nedal do donate ani korunu a jen díky tomu, že se mu ve hře dařilo, tak běhal třeba s 200k DEC (vím jen z doslechu, pokud by takhle velký množství nebyly pravda, tak mě oprav), což mu dává obrovskou výhodu (výhru si za to nekoupí, ale může zaplatit přestupáky celýmu klanu a tim ho posunout, prodat a tim získat obrovskej finanční náskok atd). Obecně je asi problém dost v tom množství, pokud by tu byla řeč o pár (třeba max 10k nebo tak něco) DECech, tak by to asi nikdo neřešil, ale takhle je to úplně stejný jako kdyby si přenášel ze serveru na server třeba kompletní S equip (s jediným rozdílem, že někdo vyměnil ten equip za DEC a přenese to a někdo jinej ne). Evidentně na to máš jinej pohled ale snad pochopíš kde část lidí vidí problém.