Quote Originally Posted by iTakesT View Post
Mě by zajímalo co ty si za dementa zamindrákovaného když permanentně píšeš takové sračky o nás.. Opravdu bych tě chtěl potkat osobně protože ty jsi buď mentálně postižený za což nemůžeš a nebo jsi jen idiot co jen neustále uráží a léčí si komplex přes internet.
Nedokážu jinak pochopi tvoje chování a projevování se tady na forum nezlob se na mě ale měl by jsi se jít opravdu léčit protože ty jsi nebezpečný i sám pro sebe...
Chudák holka co tě má doma ta je buď slepá nebo hrozně hloupá (bez urážky).
Pročti si co tady píšeš a pokud ti to připadá normální tak ti toho doktora snad i zaplatím. Je mi líto tvých rodičů protože kdyby tohle někdo z nich četl co ty tady píšeš za sračky tak by z tebe asi moc velkou radost neměli a sami by si říkali jestli jsi vůbec jejich syn. Zamysli se nad sebou chlapče protože tvůj zdravotní stav je hodně špatný.
Keby si bol aspon kus inteligentnejsi tak by si pochopil, je to len reakcia na zobrakov ako si ty a ostatny z tvojho klanu, ktory si nevidia do huby a povysuju sa nad ostatnych a pritom su len slabe hovna, ktore nemaju real life a tak zeru tuto hru...