Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 40

Hybrid View

  1. #1

    Trošku jsem si nad tím přemýšlel, protože nejsem schopen votovat vždy ze stejného zařízení. Tady je odezva přímo od Topzone

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Fiaschken View Post

    Trošku jsem si nad tím přemýšlel, protože nejsem schopen votovat vždy ze stejného zařízení. Tady je odezva přímo od Topzone
    Jo jo, kdo si to jede po 12ti hod tak je to v klidu. Pokud někdo pak udělá ze stejného PC acc tak už to kilujou.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jo jo, kdo si to jede po 12ti hod tak je to v klidu. Pokud někdo pak udělá ze stejného PC acc tak už to kilujou.
    Ahoj, chci se jen ujistit, že mi na dveře nebude klepat FBI a nevyvraždí mi za to rodinu.

    Na TopZone mám jen jeden účet.
    Např, v 10 večer votuju doma, a v 10 ráno z jiné IP v práci votuju opět ze stejného TopZone účtu. Jsem v mezích zákona? Nebo se mám bát toho, že mi seberete všechny WC?

    Díky za odpověď.

  4. #4
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Ahoj, chci se jen ujistit, že mi na dveře nebude klepat FBI a nevyvraždí mi za to rodinu.

    Na TopZone mám jen jeden účet.
    Např, v 10 večer votuju doma, a v 10 ráno z jiné IP v práci votuju opět ze stejného TopZone účtu. Jsem v mezích zákona? Nebo se mám bát toho, že mi seberete všechny WC?

    Díky za odpověď.
    Pokud doma vaříš peník, tak stejně někdo dorazí, ale určitě ne z topzone či OG. Topzone je stavěno na vote z jednoho účtu po 12ti hodinách, je jim jedno z jaké IP. Co je štve, když si jeden člověk udělá účtů hromadu a jen pobíhá a votuje, to pak vyrážej dveře

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top