Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 168

Hybrid View

  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Veliká škoda těch WB 80lvl. Šperky by se prodloužily o pár dnů, nemuseli by se zakládat low peti a nedocházelo by k silencům nebo anchorům od ochranek u AQ, Core, Zakena a Orfeny a hlavně by bylo kvalitnější pvp. Byla by to zajímavá změna a nikdo tady proti tomu snad neprotestoval...

  2. #2
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Veliká škoda těch WB 80lvl. Šperky by se prodloužily o pár dnů, nemuseli by se zakládat low peti a nedocházelo by k silencům nebo anchorům od ochranek u AQ, Core, Zakena a Orfeny a hlavně by bylo kvalitnější pvp. Byla by to zajímavá změna a nikdo tady proti tomu snad neprotestoval...
    jsem taky zastance ze tehle upravy je skoda a naprosto s tebou souhlasim, vsechno by mohlo byt zajimavejsi a mohli by se zapojit vsichni, mnohem zajimvajsi PVP
    ale ceska komununita je k upravam tohoto typu strasne negativni
    strasne moc postav

  3. #3
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    jsem taky zastance ze tehle upravy je skoda a naprosto s tebou souhlasim, vsechno by mohlo byt zajimavejsi a mohli by se zapojit vsichni, mnohem zajimvajsi PVP
    ale ceska komununita je k upravam tohoto typu strasne negativni
    Já jsem proti téhle úpravě. Takhle to bude ovládat klan, co tam bude kempit. S low aq máš šanci, že logneš třeba 10 dester a dáš větší dmg.
    A dávat všechny WB 80 je blbost, připomínalo by to high rate.
    Ale třeba Baium by se mohl trochu zvýšit, ať nemusíme delevelit/ brát low destra.

  4. #4
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Já jsem proti téhle úpravě. Takhle to bude ovládat klan, co tam bude kempit. S low aq máš šanci, že logneš třeba 10 dester a dáš větší dmg.
    A dávat všechny WB 80 je blbost, připomínalo by to high rate.
    Ale třeba Baium by se mohl trochu zvýšit, ať nemusíme delevelit/ brát low destra.
    a timhle si ted pekne protirecis zavrhnou upravu pro jedno WB a pro jiny to chtit trosku divne. Kdyz tak mer stejnym metrem ;)
    strasne moc postav

  5. #5
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    a timhle si ted pekne protirecis zavrhnou upravu pro jedno WB a pro jiny to chtit trosku divne. Kdyz tak mer stejnym metrem ;)
    Nevím co ti na tohle odepsat. Jako když jsem psal, že by bylo fajn posunout baiuma, tak se musí dát 80 všechny WB?
    Když nad tím tak přemýšlím, tak je lepší ho nechat jak je, někdo se na tom zase dojebe

  6. #6
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Nevím co ti na tohle odepsat. Jako když jsem psal, že by bylo fajn posunout baiuma, tak se musí dát 80 všechny WB?
    Když nad tím tak přemýšlím, tak je lepší ho nechat jak je, někdo se na tom zase dojebe
    slo mi jen o to ze kdyz tady se jednolo o vsechny WB bez rozdilu, ale ty si chtel delat upravu jen jednoho. To mi prijde proste sobecke. Bud vsechny nebo nic ;).
    strasne moc postav

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top