Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 168

Hybrid View

  1. #1
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Opět nadhodím to co minulý rok. Zase se z toho polovina lidí po****, ale co už:

    - Pořádný NPC buffer do 80 lvl, na 2 hodiny, který bude scalovat s lvlem hráče, bez resistů
    Proč: Stejně nikdo nevyleze před bránu bez buffů. Argumentace, že někdo hraje aktivně support je zcestná. Kolik minulý server hrálo aktiv PP, WC při PvP?

    - Dance/Song prodloužit trvání buffu, 4 minuty by byl ideál, dancer a songer bude nadále normálně hratelný char do PvP
    Proč: 2H D/S tu nikdy neprojde, ale tohle je alespoň trochu ulehčení pro farmáře. Opravdu, OPRAVDU mě nebaví každé dvě minuty mačkat kombo alt+tab+F1 macro+alt+tabtab+F1macro+alt+tabtabtab...

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by Calma View Post
    Opět nadhodím to co minulý rok. Zase se z toho polovina lidí po****, ale co už:

    - Pořádný NPC buffer do 80 lvl, na 2 hodiny, který bude scalovat s lvlem hráče, bez resistů
    Proč: Stejně nikdo nevyleze před bránu bez buffů. Argumentace, že někdo hraje aktivně support je zcestná. Kolik minulý server hrálo aktiv PP, WC při PvP?

    - Dance/Song prodloužit trvání buffu, 4 minuty by byl ideál, dancer a songer bude nadále normálně hratelný char do PvP
    Proč: 2H D/S tu nikdy neprojde, ale tohle je alespoň trochu ulehčení pro farmáře. Opravdu, OPRAVDU mě nebaví každé dvě minuty mačkat kombo alt+tab+F1 macro+alt+tabtab+F1macro+alt+tabtabtab...
    Nesouhlasím, myslím že by si rádi lidi zahráli bufery, jen s vendor buffem a neomezenýma oknama jsou prostě zbyteční. Každy radši logne okno navíc než vzít do party aktiv buffera, protože by mu vyžíral dropy a itemy. Když se to omezí budou na roztrhání a ty nebudeš muset dávat každé 2min makro, budeš mít na to lidi

  3. #3
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by JoserVonOser View Post
    Nesouhlasím, myslím že by si rádi lidi zahráli bufery, jen s vendor buffem a neomezenýma oknama jsou prostě zbyteční. Každy radši logne okno navíc než vzít do party aktiv buffera, protože by mu vyžíral dropy a itemy. Když se to omezí budou na roztrhání a ty nebudeš muset dávat každé 2min makro, budeš mít na to lidi
    Ano, takhle má Lineage fungovat, bohužel je rok 2018 a už to nefunguje. Rozhodně ne na serveru jako je DE

  4. #4
    Nějaké Eventy Jako je Death Match , Klasika ??? VS ???, Ruska ruleta a nebo na jednom serveru jsem se setkal se super eventem kde se prihlasi proste urcity pocet hracu na konci se to rozdeli na 2 skupiny ktery se automaticky posadí naproti sobe a náhodne portne vzdycky z kazde skupiny jeden hráč a jedou proti sobe PVP , kdyz vyhraje portne dalsi nahodný hráč z te skupiny kde zabil toho hráče a bojuje dokud proste neumre jak umre tak se to otoci .
    Neville = nobles ,hero
    Rooony = nobles ,hero
    Desto = nobles
    nevilka = nobles
    Zergs = nobles
    stricekskrblik = nobles
    Madelaire = nobles Hero
    Puyol = nobles
    a mnoho dalsich

  5. #5
    Quote Originally Posted by neville View Post
    Nějaké Eventy Jako je Death Match , Klasika ??? VS ???, Ruska ruleta a nebo na jednom serveru jsem se setkal se super eventem kde se prihlasi proste urcity pocet hracu na konci se to rozdeli na 2 skupiny ktery se automaticky posadí naproti sobe a náhodne portne vzdycky z kazde skupiny jeden hráč a jedou proti sobe PVP , kdyz vyhraje portne dalsi nahodný hráč z te skupiny kde zabil toho hráče a bojuje dokud proste neumre jak umre tak se to otoci .
    Tyhle java eventy jsou snad největší nuda... Málokdy je to balance.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Calma View Post
    Opět nadhodím to co minulý rok. Zase se z toho polovina lidí po****, ale co už:

    - Pořádný NPC buffer do 80 lvl, na 2 hodiny, který bude scalovat s lvlem hráče, bez resistů
    Proč: Stejně nikdo nevyleze před bránu bez buffů. Argumentace, že někdo hraje aktivně support je zcestná. Kolik minulý server hrálo aktiv PP, WC při PvP?

    - Dance/Song prodloužit trvání buffu, 4 minuty by byl ideál, dancer a songer bude nadále normálně hratelný char do PvP
    Proč: 2H D/S tu nikdy neprojde, ale tohle je alespoň trochu ulehčení pro farmáře. Opravdu, OPRAVDU mě nebaví každé dvě minuty mačkat kombo alt+tab+F1 macro+alt+tabtab+F1macro+alt+tabtabtab...
    Jo a vyvernu do každého batohu, a já chci ponorku aby jsem ji mohl parkovat v Giran harbor, a taky chci na PI mit port z Rune, ale když budu mit tu ponorku tak port nepotřebuju vlastně. Zapoměl sem na něco?
    heh :-(

  7. #7
    Quote Originally Posted by Calma View Post
    Opět nadhodím to co minulý rok. Zase se z toho polovina lidí po****, ale co už:

    - Pořádný NPC buffer do 80 lvl, na 2 hodiny, který bude scalovat s lvlem hráče, bez resistů
    Proč: Stejně nikdo nevyleze před bránu bez buffů. Argumentace, že někdo hraje aktivně support je zcestná. Kolik minulý server hrálo aktiv PP, WC při PvP?

    - Dance/Song prodloužit trvání buffu, 4 minuty by byl ideál, dancer a songer bude nadále normálně hratelný char do PvP
    Proč: 2H D/S tu nikdy neprojde, ale tohle je alespoň trochu ulehčení pro farmáře. Opravdu, OPRAVDU mě nebaví každé dvě minuty mačkat kombo alt+tab+F1 macro+alt+tabtab+F1macro+alt+tabtabtab...
    Vesměs souhlasím, akorát si nemyslím, že tím NPC bufferem bychom úplně znehodnotili buffery. Představme si PvP kdy půlka party schyta cancel, potom je aktivní OL/WC k nezaplacení a vyhraje vám pvp

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top