Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 61
  1. #31
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Ral View Post
    Ja i lidi v okoli si loginy porad pamatujeme (mame je v poste), vcetne VOC bo jak se temu nadavalo a verim ze to tak ma i vetsina ostatnich. Ridka komunikace tu je proto ze kdyz sem na zkousku poslal odkaz par znamejm vydesili se "urovni" zdejsi diskuze a ochoty vedeni, srsly, nabizime penize na provoz a sroub a spol. maj vystupovani na urovni hospody 4. cenovy ... lidi ochotnejch hrat na DE je porad dost ale ne pod sroubem. Proto ty soukromy servery a proto nezbejva nez pockat az lidi prestanou bavit ty jeho dvoumesicni faily.
    Byla ti předložena seriozní nabídka. Zatím to ale vypadá že jsi jeden ze tří set, což je trochu málo (a jestli těma lidma v okolí myslíš svoje bufery, tak ti se nepočítají - jeslti ne tak je divné, že zde píšeš sám).

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Byla ti předložena seriozní nabídka. Zatím to ale vypadá že jsi jeden ze tří set, což je trochu málo (a jestli těma lidma v okolí myslíš svoje bufery, tak ti se nepočítají - jeslti ne tak je divné, že zde píšeš sám).
    Panacku, doufej ze se nikdy nebudes muset zivit jako obchodak pac jestli tomuhle rikas seriozni nabidka v tom lepsim pripade by te zakaznik vykopnul ze dveri bo by te rovnou hodil z okna. Seriozni nabidka je kdyz admin tym spolupracuje a pomaha. To ze me soupnete do krcmy a ani nejste schopny ten thread promazat od skvostu jako od Nachradeho a Dementhora ukazuje presnej opak. To ze sroub ocekava ze vsechno oddru ja a jeste me u toho budete urazet ukazuje jaka ste banda buranu (asi nejslusnejsi oznaceni co me napadlo). A ostatni to videj taky. Opravdu sem si nedelal srandu s tim jak reagovali lidi kterejm sem odkaz na tenhle thread poslal a popravde, posledni co bych ted jeste chtel delat je pomahat vam shanet lidi. Nezbejva nez cekat az s tim sroub konecne sekne (jak uz mnohokrat oznamoval ...) a doufat ze pak se konecne najde nekdo s kym bude rozumna rec.

  3. #33
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Rale, jelikož odhaduji, že už jsi dospělý pracující člověk, který by měl být rozumný, tak mě stále překvapuje, že sem na to forum chodíš a děláš okolo sebe takový "bordel". To je pro tebe Dark Elmore taková srdcovka? Já osobně, kdybych nebyl spokojen se serverem, tak tam prostě nechodím a nezajímám se o to.
    Co tu čtu, tak urážíš spíš ty lidi okolo sebe, nediv se, že se ti to vrací.
    Já jsem osobně rád, že tvoje příspěvky jsou pouze tu, protože nejsou vůbec přínosné pro budoucí ani současnou komunitu.
    Přestaň si tu dělat ostudu a zkus se starat o věci, který jsou v tvém životě důležité, věřím, že DE to rozhodně není.

    Věřím, že mi odpovíš na inteligentní úrovni a nebude to zase nějaký výbuch emocí.

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Byla ti předložena seriozní nabídka. Zatím to ale vypadá že jsi jeden ze tří set, což je trochu málo (a jestli těma lidma v okolí myslíš svoje bufery, tak ti se nepočítají - jeslti ne tak je divné, že zde píšeš sám).

    Quote Originally Posted by Ral View Post
    Hora cio ani to nebudu citovat, srsly, pokud nejsi bot tak si definitivne nejaka podivna forma trolla. Ja i lidi v okoli si loginy porad pamatujeme (mame je v poste), vcetne VOC bo jak se temu nadavalo a verim ze to tak ma i vetsina ostatnich. Ridka komunikace tu je proto ze kdyz sem na zkousku poslal odkaz par znamejm vydesili se "urovni" zdejsi diskuze a ochoty vedeni, srsly, nabizime penize na provoz a sroub a spol. maj vystupovani na urovni hospody 4. cenovy ... lidi ochotnejch hrat na DE je porad dost ale ne pod sroubem. Proto ty soukromy servery a proto nezbejva nez pockat az lidi prestanou bavit ty jeho dvoumesicni faily.
    seriózní nabídka, leda tak iluzorní. spouštět server s db pod nakou vyzí kvuli třemstum hraču vede k provokoci (nebo de zase o šroubuv humor) jednotlivce přesvedčit všecki, co bi si přišli zahrát, je ukol nemožní. to bi mel ral pochopit a ne tu obhajovat dokola sví stanoviska (počkam si aš odejde, bla bla....) nadávat na všecku stranu kolem a klít. upřímně je me Rale je jedno a trochu i smutno (že vinko došlo), jestli budu hrat s db nebo znova. dbej všdi na to jaká je dneska doba a to co tam měl každí nahrano, tak uš si to jiste ani nevybavi (o to jde). je jasni že to není spravedliví a ted každej vidí, že se zlobíš, že gm zneužívaj sví pravomoci diktovat si co si zamanou misto toho, abi se uš probudili, tvimu požadavku konečně vyhověli a spustili ještě jeden server s db bud C4 (bez ochrany) nebo to ilko s db (vedle tohodle DE nó) a byl bi uš pokoj. jdu si dát kozla abich se uklidnil.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Rale, jelikož odhaduji, že už jsi dospělý pracující člověk, který by měl být rozumný, tak mě stále překvapuje, že sem na to forum chodíš a děláš okolo sebe takový "bordel". To je pro tebe Dark Elmore taková srdcovka? Já osobně, kdybych nebyl spokojen se serverem, tak tam prostě nechodím a nezajímám se o to.
    Co tu čtu, tak urážíš spíš ty lidi okolo sebe, nediv se, že se ti to vrací.
    Já jsem osobně rád, že tvoje příspěvky jsou pouze tu, protože nejsou vůbec přínosné pro budoucí ani současnou komunitu.
    Přestaň si tu dělat ostudu a zkus se starat o věci, který jsou v tvém životě důležité, věřím, že DE to rozhodně není.

    Věřím, že mi odpovíš na inteligentní úrovni a nebude to zase nějaký výbuch emocí.
    To je ten vtip, ty sroubkovo failservery me opravdu nezajimaj ale OG jako takovy (je jedno jak tomu tedka rikate) .... s tim sem stravil mnohem vic casu nez kdokoliv z vas, strasim tu od zacatku a duvodem proc tu tak radim je sroubkovo zneuzivani nazvu DE pro ty jeho kockopsy. Kdyby si DE nebral do huby a nazval si to treba sroubkoland potichu cekam az ho konecne vezme cert. Srsly, zrovna on vazne nema pravo tenhle nazev prznit. Prezil sem uz hafo ruznejch admin tymu a verim ze driv nebo pozdejc se zas najde nekdo rozumnej s kym se pujde normalne bavit.

    A co se prinosu pro komunitu tyce ... jakou komunitu mas na mysli ? Tu co sroub a spol znicil zavrenim DE a rozprasil ji po soukromejch serverech ? Tu ktera se zhnusene vyprdla na tohle forum potom co se tu prestala moderovat uroven diskuzi a mazat utocny a spamovaci posty ? Vubec netusis jaky to tu bylo predtim nez to sroub dostal do rukou a ze jediny co se mu povedlo je ze z nejuspesnejsiho ceskyho projektu udelal dalsi tuctovej server kterej se otvira co dva roky aby do dvou mesicu od spusteni zas chcip na nezajem. Jsem jeho spatny svedomi a dokud to nepreda nekomu dalsimu budu mu to porad pripominat.

  6. #36
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Ral View Post
    Tu ktera se zhnusene vyprdla na tohle forum potom co se tu prestala moderovat uroven diskuzi a mazat utocny a spamovaci posty ?
    Zde jsou stávající pravidla fóra https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18232-Moderov%C3%A1n%C3%AD-f%C3%B3ra-jednoduch%C3%A1-pravidla&p=162549&viewfull=1#post162549.

    Z bývalých 20ti bodů jsou to dvě věty.

  7. #37
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Ral View Post
    To je ten vtip, ty sroubkovo failservery me opravdu nezajimaj ale OG jako takovy (je jedno jak tomu tedka rikate) .... s tim sem stravil mnohem vic casu nez kdokoliv z vas, strasim tu od zacatku a duvodem proc tu tak radim je sroubkovo zneuzivani nazvu DE pro ty jeho kockopsy. Kdyby si DE nebral do huby a nazval si to treba sroubkoland potichu cekam az ho konecne vezme cert. Srsly, zrovna on vazne nema pravo tenhle nazev prznit. Prezil sem uz hafo ruznejch admin tymu a verim ze driv nebo pozdejc se zas najde nekdo rozumnej s kym se pujde normalne bavit.

    A co se prinosu pro komunitu tyce ... jakou komunitu mas na mysli ? Tu co sroub a spol znicil zavrenim DE a rozprasil ji po soukromejch serverech ? Tu ktera se zhnusene vyprdla na tohle forum potom co se tu prestala moderovat uroven diskuzi a mazat utocny a spamovaci posty ? Vubec netusis jaky to tu bylo predtim nez to sroub dostal do rukou a ze jediny co se mu povedlo je ze z nejuspesnejsiho ceskyho projektu udelal dalsi tuctovej server kterej se otvira co dva roky aby do dvou mesicu od spusteni zas chcip na nezajem. Jsem jeho spatny svedomi a dokud to nepreda nekomu dalsimu budu mu to porad pripominat.
    Tak to už ti můžeme popřát jen hodně štěstí s výdrže. V tvém věku a při tvém rozumu si hrát na svědomí ...

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Tak to už ti můžeme popřát jen hodně štěstí s výdrže. V tvém věku a při tvém rozumu si hrát na svědomí ...
    šroubek je pochybného znamení, ale ty si dobrý KO.KOT..... kvalitní cenzura, ani nějakému blbečkovi nemůžeš napsat, že je *****.

  9. #39
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    zbytocny topik... Ral nikto ti nebrani kupit IL, server a zalozit druhe DE ked mas pocit, ze tu Sroub nieco przni. Ja na druhej strane som rad, ze vobec nieco pusta lebo svk/cze server kde hra aspon 300 ludi je asi len 1 aj to H5 ci GF... Btw predstava, ze ti niekto pojde hrat na rozbehnuty server, rozumej 100+ ludi, je strasne naivna a uz by si sa mal skusit odblokovat, mozno psycholog?

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    začal sem zde na foru strašit, kdiš mi vypli REčko, ještě sem tam spoijlil keye na dc robu ve woa (co sem z toho měl). je mi celkem jasni že si dali zdejší GM práci mazáním postu a stanovili si jasnou hranici, že krom krčmi ne. ja myslim že dali komunitě za ti roky nádech začít xkrát znova aby z toho všichni rok co rok zblbli, zadonátili a odešli. a k temu svedomi, já měl taki vyhradi k někteím vecem, ale na nekterí, kdyš člověk starne, prostě zapomene. takže sem jim to odpustil a dal bych taki uš nemel sílu jim porad neco zazlivat, možná někde ještě něco spojnout, třeba ewa na watchmanech. to je pech, tolik učtu sem tadi měl, na royale elmoru, sinisteru, grace, DE a k čemu? no přece k tomu, že ve hře nebili GM aktivni pořád. to bylo asi jedním z problému, co okolo toho hafo lidi hudrovalo a nic se nedělo. jaká škoda, že si tu hru s hráči moc neužili a ignorovali dost vyzev hraču a nechteli se starat o server. uš když si přestavím tu databázi, zde se vyjasnuje plno otázek, proc muselo dojít ukončení těch starejch chronikle serveru, a proč nebila větši snaha se tomu naplno věnovat nebo v tom ál pokračovat? že bi se najednou (roce 2017) tito GM začali o hráče i server starat? není na to uš trošku pozdě? nebilo těch serveru aš moc ke spuštění? a mužou za to nakonec ti starí pamětníci, že to zabalili (vzdali) a odešli jinam?

 

 
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top