Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 44

Threaded View

  1. #25
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ahoj, nevím dl čeho soudíš, že to nejde většině? Ten komu to jde sem psát nebude Koukal jsem schválně do statistik, je to poměrně vyrovnané. Nejvíc dělá lidem problém topzone. Bohužel není to o tom jak to nastavíme u nás, ale jestli tě oni zaznamenají jako validní vote. Důvodů, proč tě nevezmou může být vícero. Často je to kvůli různým adblockerům či jiným doplňkům prohlížeče. Vadí jim také proxy IP adresy, IP adresy sdílených internetů, některé mobilní rozsahy, je to trochu boj. Naštěstí valné většině lidí to šlape. Musíš s tím trochu laborovat Nevzdávej to to se poddá!
    Pouzivam Chrome a zadny AD blocker ani dalsi rozsireni podobneho typu nepouzivam. Nepouzivam ani zadne proxy. Nic, co by jim mohlo vadit a nejde mi to. No, Brasil bych ozelel, ale ted me uz 3 dny zlobi L2 Network. Dovoli mi votovat jen 1x za 24h a ne 1x za 12h. Je chyba u nich?
    ...Kazdopadne i tak dekuji za odezvu





    EN: I'm using Chrome as a web browser and I don't use AD block software. I also don't use proxy servers. There's nothing what could be wrong to Brasil from my side. L2J Brasil doesn't have too big pripority for me now, because now I have problem with voting on L2 Network (which is bigger problem for me). For 3 days I'm unable to vote on Network. It allows me to vote only once a 24 hours instead of 12 hours. Is the problem at their side?

    ...Thanks for your response Sroubek
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 21:28.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top