Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

  1. #111
    DE18 VIP
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    29
    Ukaz to . Zatial nic ine len reci si napisal ale nejaky poriadny dokaz si neukazal . v Sode sme videli ako Ownage ! Botili pri zbierani crystalov

  2. #112
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Kosa View Post
    Každý ví, že poke botilo, boti a botit bude.
    Děláte to na každém serveru. Nicky jako maleax, misterio často figurují v banlistech i zahraničních serveru.
    Včera dokonce typek od vás na streamu popisoval jak mu aktivovali adrenaline přes vzdálenou plochu.

    Trapnost
    Pro tebe trapnost, pro mě podsta, když mě někdo označuje jako botera. Lf ten banlist )

    PS. GM team by už mohl odhalit, kdo nás pořád pošpiňuje na tomto servru ohledně bocení, protože to taktéž pošpiňuje jméno servru.

    @Teclis @Diaz
    Last edited by Mist; 19-11-2019 at 12:27.

  3. #113
    Quote Originally Posted by Kosa View Post
    Každý ví, že poke botilo, boti a botit bude.
    Děláte to na každém serveru. Nicky jako maleax, misterio často figurují v banlistech i zahraničních serveru.
    Včera dokonce typek od vás na streamu popisoval jak mu aktivovali adrenaline přes vzdálenou plochu.

    Trapnost
    Ukaz mi prosim ten stream, kde to nekdo popisuje. Posli link.

  4. #114
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Pro lidi s mozkem - asi male:
    jak jsem již jednou psal, mi se málo kdy tady k něčemu vyjadřujeme, hodně lidí co tu píše se vydává za OW, nebo píšou rádoby z našeho pohledu. Jestli se nepletu v tomto topicu byl jeden takový, později tam psal na fórku cosi o awerii, my na awerii nikdy nehráli, vlastně asi málo kdo, na ten server každý sral, co vím hráli tam iofka, z toho usuzuji, že to byl nějaký iofák. Nevím kdo je sSs ale mám takové tušení, že to bude někdo z dualovi pt, případně nějaký zbytek majklovi pt, vyjadřuje se to aktivně na fóru většinou když na serveru hrají tyto lidi.

    Pro Cicma:
    GMka samozřejmě tvoje udání prověřovali, pravděpodobně důkladněji než je standardem, postava k tvému vzteku bohužel nevinná. To, že někdo pickuje adeny, které mu házíš, z někoho nedělá bota, speciálně když ti bezprostředně napíše, že ti ty adeny sebere, zato z tebe to dělá hlupáčka. Za cca 14-15 let co s přestávkami hraju, mě již nic nepřekvapí, stále se opakují šablony těch samých situací. I ty jsi taková šablonka, slovák co byl X serverů v řadě námi herně ponižovaný, jehož ego to přes roční pauzu ještě nevstřebalo, co teď bude poškozovat a vyhledávat, jak jen by nám to mohl nandat. Přeji ti duševní pokoj šablonko.

    Pro Mista:
    Zcela narovinu bez nějakého pošpinění ti tu píšu že poke jsou boteři, hned i objasním. Po tom co se po banu na Aryu rozpadla majklova parta, ti legit hráči co jsou čistí a chtějí hrát dále šli do jiných klanů, ať již Ecthe, Immortal do IOF nebo Vačičák a Netori k nám. Jelikož samozřejmě taky nechceme hrát s botery, tak jsem se ptal k čemu tam došlo. Mimo jiné sem se dozvěděl, že polský hráč nick iKruszyna pravidelně sbíral energie v sodku na scriptu, dosud nevybanován, i když to je asi jedno, ten člověk tu s rozpadem té party již nehraje a ten char je prázdný. Obecně řečeno tedy, poke minimálně v tomto případě botili, tenkrát ale snitch Cimko neudával, nebylo proč, jeho frakce potřebovala pofarmit kryštále.
    Last edited by Nachrade; 19-11-2019 at 15:48.

  5. #115
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Jasně jsem všem řekl, že jakmile někdo v nějaký partě bude botit a chytnu ho já sám nebo gmko, tak letí parta z clanu. To že nebotili všichni vím, ale slovo jsem dodržel. Ono všechny 3 party, teď už jen dvě, ktere jsou/byly v clanu, tak s nimi hrajeme nebo alespoň já poprvé. Víc pro to udělat nejde. Ale to že tu nějací randomove, kteří se schovávají za fake nicky pořád píšou, co píšou špiní hlavně samotný server...

  6. #116
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    4
    Zajimavé. Lidi co tu nehrajou toho ví více, než lidi co tu hrajou ...

  7. #117
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Kosa View Post
    Každý ví, že poke botilo, boti a botit bude.
    Děláte to na každém serveru. Nicky jako maleax, misterio často figurují v banlistech i zahraničních serveru.
    Včera dokonce typek od vás na streamu popisoval jak mu aktivovali adrenaline přes vzdálenou plochu.

    Trapnost
    Ty si hrozně ubrečeny dement

  8. #118
    DE18 VIP
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Pro lidi s mozkem - asi male:
    jak jsem již jednou psal, mi se málo kdy tady k něčemu vyjadřujeme, hodně lidí co tu píše se vydává za OW, nebo píšou rádoby z našeho pohledu. Jestli se nepletu v tomto topicu byl jeden takový, později tam psal na fórku cosi o awerii, my na awerii nikdy nehráli, vlastně asi málo kdo, na ten server každý sral, co vím hráli tam iofka, z toho usuzuji, že to byl nějaký iofák. Nevím kdo je sSs ale mám takové tušení, že to bude někdo z dualovi pt, případně nějaký zbytek majklovi pt, vyjadřuje se to aktivně na fóru většinou když na serveru hrají tyto lidi.

    Pro Cicma:
    GMka samozřejmě tvoje udání prověřovali, pravděpodobně důkladněji než je standardem, postava k tvému vzteku bohužel nevinná. To, že někdo pickuje adeny, které mu házíš, z někoho nedělá bota, speciálně když ti bezprostředně napíše, že ti ty adeny sebere, zato z tebe to dělá hlupáčka. Za cca 14-15 let co s přestávkami hraju, mě již nic nepřekvapí, stále se opakují šablony těch samých situací. I ty jsi taková šablonka, slovák co byl X serverů v řadě námi herně ponižovaný, jehož ego to přes roční pauzu ještě nevstřebalo, co teď bude poškozovat a vyhledávat, jak jen by nám to mohl nandat. Přeji ti duševní pokoj šablonko.

    Pro Mista:
    Zcela narovinu bez nějakého pošpinění ti tu píšu že poke jsou boteři, hned i objasním. Po tom co se po banu na Aryu rozpadla majklova parta, ti legit hráči co jsou čistí a chtějí hrát dále šli do jiných klanů, ať již Ecthe, Immortal do IOF nebo Vačičák a Netori k nám. Jelikož samozřejmě taky nechceme hrát s botery, tak jsem se ptal k čemu tam došlo. Mimo jiné sem se dozvěděl, že polský hráč nick iKruszyna pravidelně sbíral energie v sodku na scriptu, dosud nevybanován, i když to je asi jedno, ten člověk tu s rozpadem té party již nehraje a ten char je prázdný. Obecně řečeno tedy, poke minimálně v tomto případě botili, tenkrát ale snitch cobol neudával, nebylo proč, jeho frakce potřebovala pofarmit kryštále.
    Dakujem ti krasne ze si ma predstavil . je krasne ako tvoje nahravanie rozhovorov na TS/Discord speje ku nejakemu vysledku . Pokial ako pises hras 14-15 rokov tak tym padom si dost mimo kedze by si potom mal vediet ze z bota sa da pisat kedze je to klient . ale v poriadku pri postave som stal viac x a stale sa spravala rovnako rovnake path pointy cize je smutne ako sa to snazis zachranit . to co o polskom hracovy pises (majk PT) si vyries snim , ako mist napisal ma jasne pravidla a tie splnil do bodky . Opakujuca sablona o ponizovani mojho ega ? ako ty mozes vediet co ja som za cloveka ked prezradzas moje sukromne veci na verejnom fore ? vies co to je GDPR ? a ak nie tak si ho laskavo precitaj . ohladne udavania (reportol som postavu co bola podla mojho nazoru bot) ako hrac ktory je proti boteniu co je natom zle? ktomu ze ja som neudaval bude jednoduche vysvetlenie . Ani som tam nebol . ako mozem udat nieco ocom neviem.
    @Teclis @Diaz @Sroubek poprosim o vymazanie mojho mena z tohoto topicku kedze GDPR pravidla su jasne

    Dakujem
    Last edited by Cimo; 19-11-2019 at 15:49.

  9. #119
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Cimko cimko to GDPR si zle pochopil, žal našel jsem pouze CZ a ENG přepis. Nicméně nemám v zájmu ti tu robit zle, to si robíš sám, vyeditoval jsem to. Také jsi to sám pěkně přeeditoval v quotu, palec hore. Nevím kdy jsem spolu mluvili na TS, snad naposledy na CZG, když jste vyplakávali ban na čechovku, nemyslím si, že by jsi byl tak populární, že bychom si tě měli zájem nahrávat a onanovat u tvého hlasu po večerech. Tvoje válka proti nám, ať už je to herní snaha nás namočit do botění, nebo to co předvádíš na FB, nějako nevychádzá. Btw není ti čudné, že ti tvůj špeh na FB napíše, že nach zakázal PVP a pak lítá u tezzy?
    Víš mi nejsme žoldácký klan jako vy, na každém serveru v jiné sestavě paret, řekl bych, že při sobě docela držíme. Docela bych ti radil přestat zkoušet dělat píčoviny, a radši tu zášť orientovat do hry a porážet nás herně, dokud máš nějaký kredit alespoň u své party.

  10. #120
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Zcela narovinu bez nějakého pošpinění ti tu píšu že poke jsou boteři
    Zaujimave je, ze ti nerobi problem od nich z party nazvat dalsich ludi "legit hraci" ale poke uz su pre teba "boteri", pricom Arya aj iKruszyna hrali obaja prave v tej istej parte kde hral aj Immortal a Vacicak... Navyse s tou partou sme hrali po prvy krat (a aj posledny).

 

 
Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top