Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 60

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    1
    Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
    Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu
    " ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

    Kemerkos

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by kemerkos View Post
    Mohol by som sa opýtať, prečo mi nejde votovať cez Hopzone?? vždy keď zavotujem tak mi to dá žltý rámik "
    Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu
    " ale ked by som chcel znova tak mi to povie že môzem hlasovať až za 12 hodin .... no ale samozrejme mi to nezapočíta to vote a tak prichádzam o WC ( toto trvá už vyše 4 dní). prosím o odpoveď, ďakujem.

    Kemerkos
    Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
    Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Flamdring View Post
    Jo, mám stejný problém. A když to dám zkusit znovu na hopzone, napíše mi to, že z mého pc/ip už hlasování proběhlo.
    Nešlo by vybrat nějaký jiný server pro votování? ideálně bez mineru?
    Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
    řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kyjov
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Swier View Post
    Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám hopzone "zamítnul váš požadavek" -
    řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.
    Taky mám podobný problém.
    Sdílenou veřejnou IP teda nemám, ale i tak mi to píše, že z této IP bylo již hlasováno. Přitom u votovacích tlačítek je napsané, že sem naposledy hlasoval před 21 hodinama

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top