Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 127

Hybrid View

  1. #1
    1) Bohužel se včera naplno projevilo průměrné IQ hráčů Ownage. Velký Thungdil vypustil poplašnou zprávu, protože zjistil že někteří jedinci si udělali pár WC navíc, a že by díky tomu mohli jednou mít stejný equip jako on. A 90% jedinců který měli nějaký problém byly právě frajeři z Ownage, protože už mají nafarmeno a díky tomu to dávají.

    //Sroubek: navážíš se do Own zbytečně, todle jelo celoserverově, do thunga jsem si rejpnul protože se známe. Prosím ostatní nestrhněte debatu k obviňování kdo co.

    2) Pánové, ne každý má čas na to tu být nonstop, sjíždět RB co nabíjejí, případně pak farmit natolik aby si od Vás koupil předražené SC12. Myslím si že pokud někdo v rámci své práce nebo svého času, který tráví v práci využil možnost votovaní vícekrát, pomohl serveru daleko více než všichni členové Ownage.

    3) Píše se tu že to znevýhodňuje určitou skupinu lidi, ale však mě jako zaměstnance na kancelářské pozici zas znevýhodňuje to, že ti co nikde nepracují mají čas na to si vše nafarmit. Jasně, kdybych tu byl každý den o 5 ráno a sjížděl všechny RB v napetované partě o MAX 3 aktiv, tak taky votovat nebudu protože co z toho. Pro hráče, kteří zapnout hru na 2-3 hodiny denně, je nabití na 11 > 12 problém. 13 už by šla v RIFTu.

    4) Myslím si tedy, že každý koná jak umí nejlépe. Kdo může farmit adeny a RB ať je farmí. Kdo má prostor pro to farmit v práci WC, ať je farmí. Thungdilova závist a to že má dutou hlavu bohužel způsobila, že ona snaha o narovnání příležitostí mezi jednotlivými hráči skončí v propadlišti dějin. Měl jsme velkou radost, že šroubek konečně začal myslet na normální hráče. Odměny byly nastaveny skvěle a jak bylo několikrát zmíněno na zahraničních serverech to funguje i s lepšími odměnami. Ale tam není Thungdil hero, aby psal historky o WC, který někde slyšel nebo si je vymyslel.

    5) K enchantům: že ty zbraně vznikli kvůli WC? Však to je úplná blbost, reálná cena za 1000 WC byla 300kk-400kk (výkup 200kk), kdežto EWS se dá běžně vykoupit pod 180kk a nomrální prodej se pohybuje na 200kk.

    6) Překvapilo mě že uNknow - ať jsem je měl zprvu za dementy (tímto přehodnocuji a mám spíše pozitivní postuj), mají celkem rozum a nebojí se toho, že kde jakej "random" z Giru bude mít SA v guně. Oproti tomu Ownage má z toho doteď únik moče, přesto že díky nim se bude vote razantně měnit.

    7) Bohužel, myslím si že s touto změnou už server nebude umístěný tak dobře, jako tomu bylo doteď. Škoda, že se dá na názor jednoho týpka, kterej pro chod serveru ani pro morálku a nadšení lidí nikdy nic neudělal.

    Pořád mém v živé paměti Sinister, kde byl člověk, který ať měl čas a možnosti hrát v TOP klanech, tak byl pouhým "Giran random" a tahal lidi na různé akce. Díky němu jsem já večer logoval s natěšením (a nebyl sem sám), abychom šli RB, nebo nějakou instanci. Ne kvůli Thungdilovy, který psal hovna do hero chatu. Vlastně díky němu, jsem prodloužit hraní na tomto serveru minimálně o půl roku.

    9) Čili drobný apel na Šroubka. Proč dáš vždy na ty co jsou vidět a nezeptáš se těch malých, skromných (ala Randomové z Giru) kteří ti ten server drží pohromadě.

    //Sroubek: No můžeš to jednou zkusit sám. Potřeba jsou všichni, velké klany, samostatné CP i randomové. Řídit takový server je jako manevrovat s lodí během bouře na moři. Jen ta bouře nikdy neustává

    PS: Někdo řešil že to pokroutilo ekonomiku. No ono na Rate 15 už je tak dost pokroucená, tak WTF?
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 10:31.

  2. #2
    Awaiting Email Confirmation
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    2
    Když se tu rozjela tak zajímavá diskuze, zde jsou mé poznámky:

    Domnívám se, že na vote systému není obecně nic špatného, a věřím, že může být dobrým marketingovým tahem. To však neznamená, že musí vyhovovat všem hráčům (obecně či v konkrétních podobách). Názorová rozmanitost je přirozená, proto příznivce ani odpůrce není potřeba napadat.

    Problém vidím v tom, že vote systém na DE neběží od prvního dne. Za dva měsíce tu vznikla komunita hráčů, kteří přišli na server s určitým nastavením, které jim vyhovovalo nebo ho minimálně akceptovali, a teď se to mění vote systémem. Některým to přijde fajn, jako cesta k lepším zítřkům, jiným jako podvod. Nic jiného se vlastně ani nedalo čekat, nebo?

    Já přišel hrát na server, kde i přes existenci donatu, nelze kupovat WB, guny, armory, enchanty a hráči si to musí vyfarmit sami. Vote systém s odměnami v podobě SC a enchantů je v tomto neopomenutelnou změnou. V dlouhodobém horizontu bude významně ovlivňovat situaci na serveru.

    Quote Originally Posted by Trouba View Post

    2) Pánové, ne každý má čas na to tu být nonstop, sjíždět RB co nabíjejí, případně pak farmit natolik aby si od Vás koupil předražené SC12. Myslím si že pokud někdo v rámci své práce nebo svého času, který tráví v práci využil možnost votovaní vícekrát, pomohl serveru daleko více než všichni členové Ownage.

    3) Píše se tu že to znevýhodňuje určitou skupinu lidi, ale však mě jako zaměstnance na kancelářské pozici zas znevýhodňuje to, že ti co nikde nepracují mají čas na to si vše nafarmit. Jasně, kdybych tu byl každý den o 5 ráno a sjížděl všechny RB v napetované partě o MAX 3 aktiv, tak taky votovat nebudu protože co z toho. Pro hráče, kteří zapnout hru na 2-3 hodiny denně, je nabití na 11 > 12 problém. 13 už by šla v RIFTu.

    4) Myslím si tedy, že každý koná jak umí nejlépe. Kdo může farmit adeny a RB ať je farmí. Kdo má prostor pro to farmit v práci WC, ať je farmí. Thungdilova závist a to že má dutou hlavu bohužel způsobila, že ona snaha o narovnání příležitostí mezi jednotlivými hráči skončí v propadlišti dějin. Měl jsme velkou radost, že šroubek konečně začal myslet na normální hráče. Odměny byly nastaveny skvěle a jak bylo několikrát zmíněno na zahraničních serverech to funguje i s lepšími odměnami. Ale tam není Thungdil hero, aby psal historky o WC, který někde slyšel nebo si je vymyslel.
    Na to mám trochu jiný názor, kdybych neměl čas a chtěl všechno, hraju na serveru s plným donate nebo alespoň na nějakým high-rate.
    Last edited by DeadlyKitty; 29-11-2017 at 11:40.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by DeadlyKitty View Post
    Když se tu rozjela tak zajímavá diskuze, zde jsou mé poznámky:

    Domnívám se, že na vote systému není obecně nic špatného, a věřím, že může být dobrým marketingovým tahem. To však neznamená, že musí vyhovovat všem hráčům (obecně či v konkrétních podobách). Názorová rozmanitost je přirozená, proto příznivce ani odpůrce není potřeba napadat.

    Problém vidím v tom, že vote systém na DE neběží od prvního dne. Za dva měsíce tu vznikla komunita hráčů, kteří přišli na server s určitým nastavením, které jim vyhovovalo nebo ho minimálně akceptovali, a teď se to mění vote systémem. Některým to přijde fajn, jako cesta k lepším zítřkům, jiným jako podvod. Nic jiného se vlastně ani nedalo čekat, nebo?

    Já přišel hrát na server, kde i přes existenci donatu, nelze kupovat WB, guny, armory, enchanty a hráči si to musí vyfarmit sami. V opačném případě bych tu nebyl. Vote systém s odměnami v podobě SC a enchantů je v tomto neopomenutelnou změnou. V dlouhodobém horizontu bude významně ovlivňovat situaci na serveru.
    přesně tak nastavení bylo na začátku přesně dané. To nastavení přivedlo ty lidi nebo naopak je odradilo a šli jinam. O vote systemu se mluvilo i před startem a bylo zamítnuto vedením (aspoň co já vím), proto mi přijde jako přidáním vote v zaběhlém serveru jako špatný nápad.

    Že někdo má méně nebo více času než druhý s tím se musí počítat. Když ten čas nemáš asi to není server pro tebe a je potřeba se nad tím zamyslet. Bohužel lajna je "fet" hra u které člověk musí být hodiny.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top