Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 31

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    94
    Já bych vám doporučila jedno. Nalogovat zodpovědné postavy, sejít se někde a v RP projednat vše, co vadí Alteracké straně. Myslím, že psát sem stejně němá moc význam. Dohadovat se o to, kdo má jak velký vliv nad kterým písečkem, zde stejně k ničemu nepovede. Každý má právo na své zákony. Zrovna tak existují dohody, co by se třeba měly utvrdit, znovu projednat. A zrovna tak jsou určitě dohody, o kterých není nikde ani zapsáno. Někdo chce hrát tak, někdo zase onak. Hádat se nad pixelíky, které stejně budou k dispozici v řádech měsíců... ach jo.Tak vezměte rozum do hrsti a prostě to vyřešte RPením. Máme přeci hrát tak, abychom se bavili a ne si stěžovali po fórkách.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Quote Originally Posted by Shedreka View Post
    ...Dohadovat se o to, kdo má jak velký vliv nad kterým písečkem, zde stejně k ničemu nepovede. Každý má právo na své zákony. Zrovna tak existují dohody, co by se třeba měly utvrdit, znovu projednat. A zrovna tak jsou určitě dohody, o kterých není nikde ani zapsáno. Někdo chce hrát tak, někdo zase onak. Hádat se nad pixelíky, které stejně budou k dispozici v řádech měsíců... ach jo....
    Vliv mě nevadí, jde mě o otevřenost RP. Jak říkám, vidím v tom izolaci a drolení místo spojení ,,komunit" (těch pár členů). Zákoník je podepsán Tyrande... když už se bavíme o vlivu, tak proč se podepisujem za tak významné NPC? Jak máme napadnout zákoník v RP, když mi elf může říct to Tyrande, to Tyrande. Mě a Alteraku byla dost často vyčítáná snaha o politikaření, ovšem když už nějaké RP teď vzniká (mimo Alteraku), tak jedině u vysokých pozic. A co víc už existujícího lore. Já s tím problém nemám, ale uvědomte si, že když už takového něčeho vznikne, tak děláte rozhodnutí většinou za sebe a ne NPC. OK a když už s tím úmyslem testnout ten zákoník v praxi (nějakým porušením), nekillnout rovnou tu postavu měsícem upíraní RP. V RP ten měsíc nejde nijak napadnout ale v reálném času hráče je to přehnané. No a mým bodem je, že když se rozhoduje za celou rasu, nemělo by jí to být spíš na obtíž, ale na osoh. A proto nikdo nikomu nebrání vytvořit si RP cech třeba výrobců fuseklí s vnitřním kodéxem fanatických elfů, kteří by opovrhovali ostatním, měli vysoké morální cítení, ale obchodem by museli cestovat po RP destinacích a tím pádem udrželi to RP, co tu máme, naživu.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top