Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 128
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Misionář
    Posts
    3
    Lidi, co tu řešíte ? To se vyplatí spustit server, když všichni moc dobře víme, že to do půl roku zase krachne ? Nechci do nikoho prudit, ale jak tu někdo už napsal, IL je prostě zastaralý a celkově l2 je už starší hra.
    Převážně mně osobně nevadí, kdyby tu byl zase IL, já to nebudu mít dohraný ani za půl roku, protože nemám tolik času, jako ostatní, ale vyšší chronicly spouštět nemá cenu, protože je to tady buď zabugované, nebo pro solo hráče bohužel už nehratelný .... Takže teď otázka ? Kam tohle vše vlastně může směrovat ? Do stejnýho osudu, kterej už všichni víme ...
    Ale pokuď vám nevadí hrát server, kterej umře do půl roku, tak budiž
    Tak zase AHOJ.

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Záplaty z classicu do Ilka vo pár skillů či boss šperku jsem nikde nevygooglil. Nejradši kdyby se Šroub zamyslel nad tím, co spouštěl před 3 rokama a dál předtím a kam to dospělo. S těma DEC by měl logicky přijít spolu s wipeDE "wipeDEC", aby si už konečně hráči uvědomili, že hrát se dá bez donate a pokuď jim je to proti srsti, tak radši ať Šroub zůstane u té první možnosti a dál už nic nespouští.


    codane, ten new project stejně krachne, ale teď co se týče mé postavy na tomhle ještě dosluhujícím serveru, když chci aby mi nemazal mé účty, co jsem si na tom serveru nahrál, co udělá? Představ si svou postavu, tvůj odehraný čas a zbytek věcí, equipy, adeny, guny, matroš apod. když chceš aby ti na tom new serveru zůstalo všecko, co sis v loni nahrál, že si příjdeš zahrát, kde májí na to trezor?

  3. #33
    Pořád si stojím za tím Interlude Final, který má mnoho skvělý featurek z HF přičemž je svět stále malý jako jsme na IL zvyklý + nejsou zde kamaelové - https://l2e-global.com/forum/threads...e-final.30738/ ...ale naše návrhy chroniclů jsou totálně pointless..stejně jak už i sám Šroub několikrát psal, bude IL a tečka.

  4. #34
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Mazat DEC? Proto je tam šetřím tak dlouho? Tsssse

    - Jinak nevím o žádném GF serveru který by měl alespoň chvilkovou životnost
    - Dal bych zase staré dobré IL jako každý podzim posledních pár let...
    - Když je to tak jednoduché a rychle dohrané, tak proč celý server byl sto let za opicema když jsme sundali prvního baiuma?:/
    - Líbí se mi featura co dost IL serveru začalo využívat a to custom respawn Epic RB - AQ každý den mezi 20 - 21h , Baium co 5 dní mezi 19 - 21 h atd... že je to přizpůsobeno pro tu naší starou komunitu, která chodí do práce a je ráda, že si zajde na PVP až večer

    Snad se tu konečně vyjádří i někdo větší a né jen randomi z giranu chichi

    S láskou,

    uNi
    - nabotene deci vymenene za OG a nasledne opat vymenene za dec na novom servery je joke a podvod, ale kedze by Sroub prisiel o business a vacsinu takto nahromadenych decov mali jeho kamosi tak to necha. Ak ano ani to nemusis zapinat kedze deci bola jedna z hlavnych mien na servery a kupil si si za to vsetko... To je rovnake ako keby si tym co tu este nieco maju nechal ich equip...
    - Unitard nie kazdy si vezme 2 tyzdne dovolenky aby potom traposil na ceskom servery a vyplakaval ze je strasne dopredu 2 tyzdne v chate jak decko...
    - nezabudni po mesiaci ked sa Ownage doexpia na solidny level emoquitnut server
    - a hlavne nezabudni vypisovat sracky frajerkam a zamestnavatelom ludi, ktory ta tu zase vyownia.

    Clovek by povedal, ze po tom poslednom faile chodis kanalmi ale zrejme nemas sudnost...

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Je vidět, že se tu všichni vzdali dobrých mravů. Nejdříve se chci oholit, dále tu chci featurky, chci IL, chci nobla, chci ownit server dokud to jen jde, chci donate na svou bárku... chci tu mít 2k online z toho čtvrtinu cizinců, co rádi přispějí a nakonec chci odejít na
    důchod k emče GE či H5 serveru.


    Dobrou všem.

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    chci odejít na důchod k emče GE
    Dobrou všem.
    ten server je uz dohranej a mrtvej

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    ten server je uz dohranej a mrtvej
    Na jejich stránce jsem se dočetl, že na serveru nemají donate a teď jim tam beží zatím Epilogue 4x, jen bych jim tam omezil ten multibox a navýšil rb dropy na 3x a drop/spoil 4x

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Pořád si stojím za tím Interlude Final, který má mnoho skvělý featurek z HF přičemž je svět stále malý jako jsme na IL zvyklý + nejsou zde kamaelové - https://l2e-global.com/forum/threads...e-final.30738/ ...ale naše návrhy chroniclů jsou totálně pointless..stejně jak už i sám Šroub několikrát psal, bude IL a tečka.
    Podle toho co tu píší ostatní, tak je to tak 50:50 Gf IL, tak ať šroubek zadá hlasovaní, třeba na týden ať se ukáže jaký server chce většina lidí

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    já nwm co se tu furt řeší ohledně chroniclu však šroub přímo napsal že jestli bude něco pouštět tak určitě IL TEČKA

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    takže víme že si zahrajeme na IL. teď ať se řeší další věci co bychom chtěli a nechtěli

 

 
Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top