Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 60

Hybrid View

  1. #1
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by thoraxe View Post
    takze mozem votovat aj 10 krat za den a nebudem trestany zato jo ? staci viac IP a acc na tych vote strankach .... ci ?
    já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy .. nebo to se dá rozeznat?
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Shantariel View Post
    já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy .. nebo to se dá rozeznat?
    No je to snadné když bude od tebe provedeno 5x valisní vote a 500x fake, tak je asi jasné proč

  3. #3
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Praha
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Shantariel View Post
    já mam spíš obavu, že když můžu hlasovat 8x denně díky práci atd a nic jako proxy nepoužívám, tak aby mi najednou někdo neřekl, že používám proxy .. nebo to se dá rozeznat?
    ja jen spis aby treba takhle nebylo vyhodnoceny to ze za 12hodin odhlasuju treba 8x, protoze doma,LTE,prace a okolo jsou dalsi 2-3wifi na ktery mam pristup... 500x je samozrejme divny :d
    [B]~Naia ~ [/B][COLOR=#ff8c00]Shanta[/COLOR][B]- [/B]Yul Sagittarius 99 / Iss Spectral Dancer 95 ​| [COLOR=#ff8c00]Shantariel[/COLOR] - Tyrr Duelist 87 | [COLOR=#ffa500]ShantarielV2[/COLOR] - Iss Spectral Dancer 95
    [B]~Gamepark C4~[/B][IMG]http://filcz.ic.cz/other/ripbar.gif[/IMG] [COLOR=#ffa500]Shantariel[/COLOR] - Spectral Dancer 78 / Titan 76 / Sagittarius 78 / Shillien Knight 66 | [COLOR=#ffa500]Stormwarrior[/COLOR] - Titan 76 / Swordsinger 60 |[COLOR=#ffa500] Morphogenesis[/COLOR] - Dreadnought 76 / Titan 76 / Spellsinger 62

  4. #4
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Shantariel View Post
    ja jen spis aby treba takhle nebylo vyhodnoceny to ze za 12hodin odhlasuju treba 8x, protoze doma,LTE,prace a okolo jsou dalsi 2-3wifi na ktery mam pristup... 500x je samozrejme divny :d
    Pro nás jsou důležité všechny validní vote, jestli máš jednu IP nebo přístup k vícero je tvá věc, v rámci web profilu to neomezujeme, takže pokud ti vote uzná vote server dostaneš WC. Včera jsem se tu hádal asi hodinu s borcem z topzone s tím že je na náš server enormní lavina fake votes, protože to lidé prostě zkoušejí. Ono aby ne klikneš vote server ti poví že OK tak jedeš další a pak na účtu 0 WC :-D

    Takže pokud to bude topzone hodne štvát a někdo ty proxiny nenechá ani přes upozornění tak hold dostane po papule. Pokud máš haldu validních vote a pár invalid, tak jsi v poho.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top