Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 28

Threaded View

  1. #20
    Premazany OT.
    Takze aby som uviedol veci na pravu mieru.
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Bugreport
    Ten report nehovori uplne presne o probleme, ktory tam skutocne je. Avsak na zaklade Nachovho reportu sme spravili testy a nasli problem.
    Co sa toho Fearu tyka - tu problem nie je - skill nerozlisuje ci ma postava shadow, alebo nema. Je to plosny skill ktory posobi na vsetky chary v danom rangi. Ma nejaky landrate, a to ze na niektore chary neprejde, je otazka rezistov kazdeho jedneho charu voci fearu.
    Antikov stun nefunguje rovnako - neda sa rezistnut na zaklade toho aky ma dany char resist voci stunu. Da sa rezistnut len cez urcite skilly, ktore davaju rezist voci debuffom ako takym.

    Problem ktory sme nasli suvisi s aggrovanim sa antika na postavy, ktore maju shadow za urcitych specialnych okolnosti. Tu sa jedna o jednoznacnu chybu, pretoze antik ma utocit na kazdeho, kto je v jeho jaskyni, bez ohladu na to ci ma/nema shadow (ako je aj uvedene v Diazovom odkaze), a za normalnych okolnosti to tak aj tak robi. Len za urcitych specialnych okolnosti nie.
    Tento problem bude fixnuty.


    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    Tak jinak, řešíš pořád jinou věc, s tím shadowem tam je to jinak než ty si myslíš. Pokud opravdu chceš vědět, jak to tam je, tak mi napiš. A pokud chceš fixovat tohle co píšeš, tak prosím pro všechny ,,monstra" a bosse, jak se to psané ve tvém odkazu. Ale prvotně si nech vysvětlit o co tu vůbec jde
    Ano, bude to fixnute pre vsetky WB a ich minionov, ktorych sa to tyka.


    K sucasnej situacii. Ano, forum momentalne tak nesledujem, pretoze som v Januari mal len velmi malo casu a do toho je tu este Sroubkova docasna nedostupnost. To vsak neznamena, ze nevieme co sa deje. Vzdy ked je nieco, co vyzaduje nejaky zasah, pripadne nasu pozornost, tak nas na to Diaz alebo Charlie upozorni a riesime to.
    Last edited by Teclis; 07-02-2018 at 09:01.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top