Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 28

Threaded View

  1. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    Pravidla jsou srozumitelna a kratka ;) tak to ma byt. Jen jsem mozna prehledla nejakou stupnici postihu...? Treba napomenuti, mute/freeze, ban? Jsem vyrizena, tak uz pro oci nevidim.

    Dale me zajima, jak je to s pozicemi s "rozhodovacim" pravem. Jedna se jen o hlavni rp bosse nebo jsou brany v potaz i posty jako napriklad velitel ozbrojene jednotky ci nejvyssi mistr pekarskych remesel?
    Ono vas to neprekvapi, ale celkove se mi to pravidlo nelibi, zda se mi zbytecne a kontraproduktivni.
    Ve zkratce - v komunite rp hracu se najde jen par tzv. tahounu. Nadsencu a lidi s napady. Casto jednaji za vice postav. Ale v dusledku je to prirozene a rp slape, jak ma.
    Bylo by mozne pravidlo upravit? Pokud nema konkretni hrac problem dodrzet target eventu, co tomu brani? Jestlize ho to bavi a neni nikdo, kdo by ho nahradil? Nebo kdo by o to vylozene stal ci se na to hodil? Je to, ano, pripad nas u belfu.
    Prosim nechodte na me a nejakym stretem zajmu, to je usmevne. Nejde o zadny real life a zadne uchylne situace se nedeji. Rozhodne ne tolik, aby to ublizilo. Naopak - v rukou sikovneho tahouna to rp paradne nakopne. Navic mezifrakcni rp nam nefunguje. Tak jakepak copak. A mira MOCI pri rozhodovani, haha. I muj jorksir krouti hlavou - to nemysli vazne, haf :o)

    Zaverem bych rada gm tym porosila, aby nedelal na rp kadrove posudky ;) kazda skupina ma svuj styl hry. Nekomu vyhovuji pohadky u ohnicku, jiny rad striha ovce nebo jde s kamarady kastrovat draky. A nekdo je tim drakem. Hraci se pak prirozene vytridi do skupin. A to je v poradku. Vy se smejte nam, my se za bricho popadame kvuli vam. Ale funguje to. To same prosim i k eventum ;)
    A jeste k drakum - na serveru by byli patrne vyhynuli, neb zerou jen panny

    Edit cislo $ .. v telefonu se nedobre orientuje v delsim textu.
    kdyz uz by nekde mel byt stret zajmu, mohla by gmka zacit u sebe. Nic proti nikomu. Ale stale nejvice podporujete vlastni eventy, zastanete se spise vlastnich hracu,
    zakazujete tem, co vam v rp nejdou na ruku... mnozi hraci se boji sikany ci trestu. Jsou to silna slova, ale vidim to porad.. zkratka nejste dost hezci, kdyz jeste do toho vseho necemu velite. Kdyz by se tedy mel hrac venovat jen jedne veci, proc nemit nestranna gms?
    Last edited by Liris; 13-01-2015 at 21:50.

 

 

Similar Threads

  1. [Info] Nová Facebook stránka
    By Martinus in forum Info & News
    Replies: 0
    Last Post: 06-06-2012, 15:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top