Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 127

Threaded View

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Já tu včera nebyl, tak vím pouze zprostředkovaně co se událo. Zkusím se k tomu vyjádřit co nejobjektivněji.

    Pokud tu byl způsob, jak získat velké množství WC za krátký čas a thung ho zveřejnil, tak si prosím vyprošuji ataky na jeho osobu. Proč by toto mělo být využíváno jen těmi co to znají a ostatní by měli zůstat ve stínu? Ať je to férové a každý má možnost to ojebávat podle libosti nebo tomu zamezte. Kdyby ten vote systém byl v pořádku tak byste ho asi neodstavovali.

    V sekci realita jsem se nedočetl jedinou relevantní informaci. Průměrný počet WC na osobu mi moc neřekne. Rád bych požádal Šrouba o zveřejnění například top 5 hodnot WC před splácnutím, pokud máte toto evidováno. Pokud ne tak doporučuji, alespoň pro vaši interní statistiky, si vést jak aktuální tak i celkový počet WC, který protekl daným ackem. Z toho se již dá odvodit například počet wc/den atd. Docela by mě zajímalo, kolik z toho šikulové vytáhli.

    Ekonomika se mění to žádná, jen podle vaultu přibylo za první den splachování v sekci S wep 7+ a více 30% nových kousků. To razantně mění tvář serveru. Jestli k lepšímu nebo horšímu to asi teď nedokáže nikdo říct. Ukáže až čas. Éra Star Wars začíná.
    Sranda je, že ten DB dal klučina +13 který ani vote system nepoužil. Normálně prodal většinu equipu za adeny, aby si mohl koupit EWS a skončit na serveru
    Ale věděl jsem, že hned si to budou lidi spojovat s tímto

    //Sroubek: Jo no, koukal jsem na to do logu, protože si na to ingame přišlo stěžovat hned asi 5 lidí, to je ten problém proč je těžké se tu někam pohnout. Věřím, že tu počáteční nedůvěru prorazíme a dostanem se tam kam potřebujeme.
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 09:59.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top