Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 127

Hybrid View

  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Četl. Dozvěděl jsem se o průměru 655 WC na char. A o tom, že někdo má par tisíc. To je kolik? 2? 5? 10? Více?. Nedozvěděl sem se o kolika WC před spláchnutím se na těch top pozicích konkrétně bavíme.
    Nebylo to tam psané konkrétně úmyslně. Ale dalo se to vyčíst mezi řádky. Když se podíváš na počet vote na obou portálech a znásobíš si to (mínus fakt že WC nejede od začátku dostaneš číslo). Psal jsem že v době psaní článku se bylo ingame kolem 200k WC roztroušeno na nějakých 450 charech. To ber jako polovinu toho co se stihlo spláchnout.

    Proč neuvádím konkrétní čísla, protože když někdo, řekněme "jednodušší" uvidí částku 200k ingame, tak ho zachvátí panika, jelikož si to nerozloží na ty počty. Mám podrobné statistiky o toku DEC i WC do hry, kolik jich tam každou hodinu nateče, kolik je celkem na webu, ingame, kolik se za danej čas spotřebovalo, top 100 charů a další. Je to zobrazeno i graficky krom čísel. Promiň to zveřejňovat nebudu, beru to jako těžce vybudované know how serveru. Věřím, že to chápeš.

    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Sice pěkně napsáno, ale mířeno na nás to je. Valná většina času serveru byla o dvou klanech a pouze jeden tady v topicu přispěl. Pokud se bavíme o posledně, kvalitativní rozkol mezi klany byl až tak velký, že jsme pro dobro serveru suportili vlastní enemy equipem a nechávali je sjed WB. To už si kluci, mimochodem ti samí co dnes rozšiřují lež, že ow chce hrát sami na mrtvém serveru (tomu vážně věříte?), ale zapomněli. Jen by mě zajímalo, kdo ze stávájících klanů by udělal pro udržení lidí na serveru to, co jsme dělali v r. 15/16. ...nikdo
    Ty to vstahuješ k tomu co je napsáno na foru, já k tomu co jsem včera prožil ingame. Dost lidí si to tu jen přečte aniž by reagovalo, proto to zamyšlení. Promin, jestli jsem se tě doktnul, nechápu proč sem taháš co jste pro server udělali. Já tu nic takového nehodnotím. Vážím si každého hráče i klanu co na serveru hraje.

    Pro mě je důležité aby každý pochopil o čem vote je a o co se snažíme, tak doufám že mi k tomu třebas i ty pomůžeš, jakožto CL velkého klanu. Včera jsem se o tom bavil na TS s někým od vás, přišlo mě že to mělo celkem pozitivní výsledek, tak snad ho to bude mít i na další.
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 10:48.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Proč neuvádím konkrétní čísla, protože když někdo, řekněme "jednodušší" uvidí částku 200k ingame, tak ho zachvátí panika, jelikož si to nerozloží na ty počty. Mám podrobné statistiky o toku DEC i WC do hry, kolik jich tam každou hodinu nateče, kolik je celkem na webu, ingame, kolik se za danej čas spotřebovalo, top 100 charů a další. Je to zobrazeno i graficky krom čísel. Promiň to zveřejňovat nebudu, beru to jako těžce vybudované know how serveru. Věřím, že to chápeš.
    Já nemám na vote systém ani pozitivní ani negativní názor. Na to abych si ho vytvořil nemám ty pravé informace.
    Dá se předpokládat, že mimo udaný průměr, existuje dolní extrém hráčů, kteří na vote systém dlabou, nebo zavotovali jen párkrát na zkoušku. Stejně jako existence horního extrému, kde se budou nacházet šikulové, kteří nějakým (v celku jedno jakým) způsobem navotovalo dost.
    Pokud mám já (a mě podobní hráči), v roli aktivního legit votera s 2 voty za 12 h, určit do jaké míry jsou tyto pomluvy mimo, tak prostě mi tento 3 stránkový topic neposkytuje odpověď.
    Nicméně chápu tvoje obavy z paniky.

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Já nemám na vote systém ani pozitivní ani negativní názor. Na to abych si ho vytvořil nemám ty pravé informace.
    Dá se předpokládat, že mimo udaný průměr, existuje dolní extrém hráčů, kteří na vote systém dlabou, nebo zavotovali jen párkrát na zkoušku. Stejně jako existence horního extrému, kde se budou nacházet šikulové, kteří nějakým (v celku jedno jakým) způsobem navotovalo dost.
    Pokud mám já (a mě podobní hráči), v roli aktivního legit votera s 2 voty za 12 h, určit do jaké míry jsou tyto pomluvy mimo, tak prostě mi tento 3 stránkový topic neposkytuje odpověď.
    Nicméně chápu tvoje obavy z paniky.
    //Sroubek: Vše bylo v mezích toho co jsme umožnili a šlo i tak jen o jedince. Pro server to bylo prospěšné. Nový systém to omezí na hwid, takže vícero vote už moc nehrozí a pokud ano tak dost pracně. Pro vote bude nutno se z daného PC lognout do hry než se hlasování provede. Takže, kdo bude chtít provede vote z domova, z práce a celkem se nadře, tak uvidíme zda to lidi moc neodradí a nepošle to celou snahu kolem vote k šípku.

    Vzhledem k tomu co to nadělalo ingame, nevidím jinou cestu jak lidi uklidnit, než takto.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    //Sroubek: Vše bylo v mezích toho co jsme umožnili a šlo i tak jen o jedince. Pro server to bylo prospěšné. Nový systém to omezí na hwid, takže vícero vote už moc nehrozí a pokud ano tak dost pracně. Pro vote bude nutno se z daného PC lognout do hry než se hlasování provede. Takže, kdo bude chtít provede vote z domova, z práce a celkem se nadře, tak uvidíme zda to lidi moc neodradí a nepošle to celou snahu kolem vote k šípku.

    Vzhledem k tomu co to nadělalo ingame, nevidím jinou cestu jak lidi uklidnit, než takto.
    Pokud se někdo bude muset lognout do hry a bude to omezené, tak bude server min. o 50% vote chudší.

    Buď se smířit s málo vote = malá viditelnost. Nebo s hodně vote, ale úpravou odměn.

  5. #5
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    Pokud se někdo bude muset lognout do hry a bude to omezené, tak bude server min. o 50% vote chudší.

    Buď se smířit s málo vote = malá viditelnost. Nebo s hodně vote, ale úpravou odměn.

    Tak tak, za mě jsem zvládnul na HopZone zhruba 5 vote rano v práci a 3 vote večer doma. S tímto omezením budu na 1 ráno a 1 večer. Čili pokles o 50% bych viděl jako tu hodně optimistickou variantu. Spíš si myslím že při 500 hlasujících to bude v průměru MAX 1 hlas denně na jednoho (ne vždy si na to všichni vzpomenou a nebo jim to nebude stát za to).

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

    Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

    Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

    Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
    Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem.
    Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?

    všiml sis, že nikdo po tobě nechce řešení dané situace? hihi

    Btw hoši, kde je Joseee allias Kane?

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Jen tu kopeš kolem sebe.. místo abys teda použil selský rozum a přednesl nám svůj návrh na řešení dané situace.. hmmm?
    Já jsem Šroubkovy návrh již dával

    Navrhoval jsem upravit příděl WC na jednotlivé portály podle toho zda se dají nebo nedají cyklit. Tam kde to jde častěji než 12h třeba jen 10wc za vote, tam kde to jde 1x12hodin omezeno HWIP ponechat 25. Reálně by tak potenciálně neodradil lidi kteří můžou a chtějí cyklicky hlasovat z vícero míst a zařízení, ale omezil by tak počet tím získaných WC třeba na polovic.

    tím by měl jak dostatek hlasů tak i možnost korigovat objem wc in game. A nemyslím si že by tím ztratili lidé motivaci hlasovat.

  10. #10
    Quote Originally Posted by Zarreact View Post
    Mám na hraní čas opravdu málo, v práci nám začla topná sezóna a jsem teď pořád někde v terénu. Tzn. Opravdu jsem byl rád za to, že jsem si mohl votovat po cestě přes republiku na freeWifi apod.

    Předtím jsem si vydělával jen spoilením EWC v Pavel Ruins, ale od té doby co mě tam PKje pořád nějaký trouba, tak tam chodím zřídka. Votování byla pro mě jediná možnost jak si vydělat na equip a přiblížit se k mé spokojenosti.

    Jestli ale budu muset votovat ze zařízení kde se musím nejdříve připojit do hry, pak pro mě padá možnost pracovního pc, protože opravdu nemůžu hrát lajnu v práci. U rodičů na pc by jim vyhořela grafická karta, takže jedině doma. Jelikož chodím do práce a končívám náhodně, budu votovat 1x za den, a na to se můžu vy.....

    Takže pokud o opravdu bude vázano na HWID tak na serveru končím, a končí asi tak 15 lidí co znám, se kterými se znám ze hry.
    Takže výborně, nepotrestáme šiřitele poplašné správy, nevytvoříme paniku, ale vytvoříme revoluci a rozloučení, protože pořád a pořád se něco mění a mě už není 15 let abych se pořád přizpůsoboval a doufal že se to někdy zlepší. Děkuji za pokažený den, za zbytečné hodiny hraní pro tento server co vypadal slibně, ale pak si vklidu podkopl vlastní židličku. Jste zaujatí a neřešíte věci selským rozumem. A to je problém dnešní doby. hawk.
    Já myslel, že se v práci pracuje....

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top