Quote Originally Posted by WRAlth View Post
Mana burn jsem dostal na koničkáře, na předzkouškových serverech před DE jsem to měl odzkoušené, dokázal jsem vyjíždět EEčka, PPčka, Bishopy, cokoliv co mělo Erase nebo Mana burn a nebyl problém. Ale tady na DE to funguje tak, že ten mana burn nevezme ani tolik many, ale problém je ten, že jeden skill má reus několik minut, takže za celý fight to trefíš jednou a už nemáš reus.

K těm augumentům.. Nevyplatí se tu 75% augumentů, co existuje na celé C6, augmenty tu mají strašně malý staty a kromě ňukovacích, celest apod.., greater heal (což jsem měl já-reus 30 sec.), tak se ti tam většina nevyplatí. Prej to takhle má být nastavený a my s tím nic neuděláme, takže tak.
Právě, že některé augumenty tu jsou až moc OP. Anchor s vysokým landem např. a ten není jediný.

Jinak nevím, jak si vyjížděl PPčka/EEčka, na minulém DE jsem měl kočku dole na max. třetí erase. Samo že s mentalem 4, m.defkou a cov. Ono to je než bug, spíš možná vlastnost ILka, erase enchantneš, ale kočku, aby měla vyšší level už ne.