Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34

Thread: Upravy serveru

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    add 1. OK - Do jaké míry chcete knihy z olympiády zlevňovat? 1/3 1/2?
    add 2. Ok stálo za pokus se zeptat. Mi osobně vyhovuje H5 systém, je to daleko vyrovnanější a zábavnější pro celý server, ale toto respektuji.
    add 3. Super, tohle by stálo za pokus. Co třeba zmedializovat nějaký event, který by byl na FB/Twich atd. nějak nalákat nově příchozí?

    add 4. Nesouhlasíme, je to nevyrovnané, zabugované a o ničem.
    Vydá se aspoň nějaký oficiální systém, který zamezí critical errorům na lodi do SODU?
    Jeden z problémů, za který hráči nemůžou a určitě nebude brán jako custom úprava.

    Dokud se nevyřeší problém s animačkou, portkilováním a padáním clienta budeme rušit wary, nedá se hold nic dělat. Pokud existuje možnost jak animačku vypnout, poprosím si o ní officiálně.

    add 5. Zvažovali jste omezení počtu zápasů, tak jak je tomu u H5 na class/3v3? Ten systém nebyl navržen jen tak z bůhdarma, má to být fix na předešle špatně nastavené chronicly.
    Proč nezvažujete class oly? 4 dny za periodu je málo, class Oly ztrácí kouzlo.

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    wtf class oly ztraci kouzlo Vsak classka je jen od feedovani si to zas zabil jednou

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    Celá oly je o feedování, když někdo feeduje tak mu tam regujeme ;)

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Úpravy sodka za běhu, ať je jakékoliv, je pouze úprava na míru vaší neschopnosti. Kdyby tam byla pvp zóna nebo trade stonů poke by byli quitlý již první měsíc serveru. Bohužel bylo by fér, kdybyste se odhodlali tam podstoupit řeholi, jakou museli udělat všichni před váma.

    Já vím, že si myslíte, že jsem *****, ale pomůžu vám. Zaprvé ta animačka lze odstranit, vymodujte si ji pryč. Zadruhé, na tomto chronu je minimálně 5 způsobů získávání krystalů, přičemž sodko není ani ten největší vejvar.
    WTF vsak Ownage stejne první měsíc nemělo do čeho ty stouny dávat, tak k čemu by vám bylo jejich tradování

  5. #25
    3v3 každý den mi přijde jako blbost která zabije open a otevře jen supr nalévání .

  6. #26
    Přes 3/3 se jen nalévá... za mě to taky ničemu nepomůže, naopak znepříjemní hru.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    rofl takže retail nastavení ti znepříjemní hru ano?
    vzpamatuj se už konečně.

    Na 3v3 chodíváme rádi, nalívá se, ale dost se tam fightí.
    Omezte zápasy na 10 zápasů/týden a pusťte to na 7 dní, tak jak to má bejt ;)

  8. #28
    Když sme tu šli hrát, vědělo se dopředu jaké bude nastavení. 3/3 oly jen o víkendech z mého pohledu byla proto, aby se zamezilo nalejvání, protože to realně nikdy jindy normálně nejede. Nepřijde mi jako dobré řešení měnit to za běhu serveru v době, kdy počet lidí ještě klesá.

    Foxi totálně bych ocenil, kdyby si všude přestal brečet, nebo na mě alespoń nereagoval.

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    Za to, že jsi špatnej glad a bojíš se 3v3 ti nemůžu.
    Ocenil bych, kdyby ses to už naučil po tolika letech.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    no kiba nekoho flejmuje ze neumi hrat tudle videohru to uz jsem asi zazil vsechno OMEGALUL

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top