Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 76

Hybrid View

  1. #1
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Syslák, pěkně napsáno, kéž by to takhle reagoval každý

    První nad čím je nutné se zamyslet je k čemu jsou DEC reálně použity. Předpokládám, že tu nejsi nováček a tak víš co se dá koupit u vendora za DEC? Jde tam zpravidla o nobla, přestupy, a nějaké další drobnůstky. Rozhodně žádný eqip. Nemyslím si, že by kdokoliv prodával EQ za DEC, protože zas tak moc jich nepotřebuješ během hraní. Pokud chce někdo dobrý EQ vyřeší to na černém trhu nákupem za RM. Udělal jsem znovu kontrolu stavu na OG kontech, je tu pár lidí, kteří OG dlouhodobě podporují a to nemalou částkou, kterou si posílají do donate. Nebýt jich tak z toho co se na klasickém donate vydělá nepřežijeme, nebudu ti říkat jejich aktuální stav kont, ale je to hluboko pod částkou, kterou ty uvádíš jako spodní mez.

    Nevím zda to něčemu pomůže, je to jen "mé tvrzení", ale vyjel jsem si z DB transakce ze hry na manager, jsou to směšná čísla v řádu desítek tisíc DEC a to mluvím možná o 20ti lidech. Jsem naprosto klidný, že toto hru nikterak neovlivní. Vtipné je, že ty transféry jsou od lidí co OGčka nakoupili a sami poslali ingame.

    Obavám se, že jsi podlehl kachně, kterou tu kane vypustil. Ostatně proto jsme často podráždění, jelikož nás nebaví neustále tu dementovat to, že někdo vypustí lživou informaci. Kdyby s tím přišlo nějaké CLko většího klanu, ale čloěk který je opakovaně banovaný, no to už naštve.

    Doufám, že to vysvětlení bereš, pokud ne makáme na novém spuštění a jsme na TS tak se stav.
    V klidu, Kanemu jsem nepodlehl, celou dobu jsem o tom psal jako o moznosti, ne ze se skutecne ty statisice prevadi . Ted uz nezbejva, nez ti verit a nechat se v rijnu prekvapit.

    Na teamspeak (ts3.lineage2.cz) bych se stejně nedostal, od poslední aktualizace TSka (verze 3.2.1), mě to tam už nepustí("Disconnected from server (server version is too old for command)"), takže bych zas musel downgradovat

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    Na teamspeak (ts3.lineage2.cz) bych se stejně nedostal, od poslední aktualizace TSka (verze 3.2.1), mě to tam už nepustí("Disconnected from server (server version is too old for command)"), takže bych zas musel downgradovat
    Je to bohužel tak, free licence platí jen do předchozí verze klienta. Máme žádost na získání nové licence, ale maj tu sekci teď nejakou uzavřenou. TS hold už dneska nefrčí.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top