Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 127

Threaded View

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4
    Taky mi pár lidi psalo, že dají za den i 30k WC. Jestli je to pravda či ne je mi vlastně jedno. Serveru to pomohlo. Mě to nijak neuškodilo, tak to neřeším ... Spíš to pomůže nováčkům, když spadne hodnota SC a enchantů. Jestli někdo využil nějaké díry ve vote systému hopzoze a topzone, tak stejně GM musí mít konkrétní čísla kdo si kolik nechal spláchnout. Už v samotném článku o vote bylo napsáno že po porušení pravidel můžou být WC odebrány. Tak se nebojím že by si to GM nepohlídalo a je na každém, aby votoval podle svého svědomí. Postih za poplašné zprávy, které měly reálně vliv za několik ukončených postav by možná byl na místě. Na druhou stranu, Emoquit na základě tvrzení enemy může udělat opravdu jen hodně emotivní člověk. Já jen doufám, že se to brzy vrátí a splachování se zapne. Teď se vesměs trestají ti kteří poctivě votovali. Kdo jakýmkoliv i když třeba dovoleným způsobem podváděl, tak si hodně hlídal kdy bude zapnuto SPLACHOVÁNÍ a ti nolifeři mají stejně už WC in game. Ostatní něž se v klidu rozkoukali už mají splachování vypnuto. V každém případě je to naše vina. nás hráčů .. GM tým nám připravil nějaké zpestření a rozvinutí hry a my neumíme nic jiného než všeho jen zneužít a vždy najít způsob jak to odrbat. Já jsem třeba správce sítě a mám tady k dispozici asi 50 PC na kterých bych si mohl votovat..ale proč proboha?

    //Sroubek: No není to jedno, v tom je právě ten problém. Pravda to pochopitelně není! Bohužel to vzbudí v lidech pocit, že vlastně nemá cenu hrát, protože někdo si jen dvakrát klikne a hned má všechno nadlani. To přesně se stalo včera a to je důvod proč se to celé řeší. Takové keci dokážou rozložit server za pár minut.

    No, pěkný post, kdyby to tak viděl každý
    Last edited by Sroubek; 29-11-2017 at 09:49.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top