Quote Originally Posted by Sroubek View Post
Nu je to krčma, tak si i já jednou dovolím napsat něco od srdce a zrovna pro Ochrika to rád udělám.

Ono se v zásadě nic nezměnilo, jen jak už to chodí, tu když napíše kdejaké pako sebevětší nesmysl, tak si vždy přívržence najde. Že? Náš přístup k botům se nezměnil od startu serveru je tvrdě potíráme, pochopitelně ty máš svou story, kterou tu budeš každému vyprávět. Ať si posoudí každý sám, komu tu důvěru dát

K pláči ohledně WH, to u je vůbec ubohost. Schválně jsme tentokrát neblokovaly v systému kde co, pouze ty nejnutnější věci. WH je stará záležitost, může ji použít jedna i druhá strana, většinou se pak rozpláče jen ten, kdo dostane po ústech, není liž pravda? Nastavení systému a to co se dá blokovat, lze upravit kdykoliv, když zablokujeme soubor, který je třeba pro WH zablokujeme i mnoho jiných užitečných modifikací, proto jsme ho tam nezahrnuli. Je to dobře, či špatně? Těžko soudit, podle mě to je naprosté většině lidí šumák (třebas mě časem vyvedete z omylu).

Ochriku vždy jsi byl pako už od dob Light Elmore a za těch už téměř 10 let jsi se ani po píď nezměnil. Vlastní klan se ti směje za zády. Už se prober, přestaň fňukat a začni se sebou něco dělat.

Tak co chytneš se za nos, nebo se tu rozpláčeš znovu?

Díky že jsi mi věnoval tvůj určitě drahocenný čas. Jak jsi již zmínil hrál jsem i na LE, co si pamatuji nebylo tam WH, nějaké nerf úpravy, atd.. Já se možná nezměnil, ale za ty a tvůj přistup ano.
nepláču tu že jsem dostal po ústech, je mi jedno jestli jsme horší nebo lepší, hraji to jen pro zábavu. Narozdíl od jiných clanu kromě unknow nestahujeme war. i to WH mi je šumák, ale jen už mi to přijde jaksi moc upráv, že si někdo popláče že nemůže zabít Trexe, chci si jít zabít solo Valika, Antika nerfneš mi ho taky prosím?? od toho ta hra je tak nastavena, aby to nebylo všechno jednoduché.