Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 155

Thread: OOC diskuze

Threaded View

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Ono nedostatok času v RL sa pochopiť dá...ale spawny? Ak by to boli orkovia, tak by som prikývol hlavou a poslal imaginárne objatie a potľapkanie po pleci, lebo OG je plný hráčov a RP tam veľmi asi naozaj nejde. Ale Silvermoon je takmer prázdny, dokonca má jeden voľný dom na Royal Exchange, kde okrem občasných ERPerov nikto nie je. A má tiež centrály pre všetky organizácie(mágovia môžu použiť to na juhu Royal Exchange a jazierko pred mestom, čo som ich aj používať videl). Tam je kde robiť.
    Na porovnanie dám Elrendar Keep(samotnú pevnosť). Síce som tam nebol, ale videl som obrázky. Je to veľká udržiavaná pevnosť, ktorá, napriek tomu, že na ňu boli použité elfské modely budov(ktoré sa na niečo v hradoch ani nepodobajú), vyzerá naozaj úžasne. Je v nej sieň, jedáleň, lazaret, stajne a ďalšie budovy, pri ktorých som interiér na obrázkoch nevidel, čiže neviem, či nie sú len ako vizuálna výplň. Keďže spawny nie sú, RPí sa vo Farstrider´s Enclave, čo je jedna poničená budova vo veľkosti hlavnej siene Elrendaru, na úplne inej geografickej lokácii(východ Ghostlands proti hranici QT a Plaguelands). Veď tam ani nenájdete jediný neprelomený stôl a len pár neprevrhnutých stoličiek. Napriek tomu, RP funguje a myslím, že to funguje naozaj dobre.
    Nechcem týmto nijako hovoriť, že Elrendar je úžasný alebo niečo podobné(teda, pevnosť je, pozrite sa na fórum, je nádherná). Len to, že RP môže fungovať výborne aj bez spawnov, hlavne v SMC. Koniec koncov, na ofiku si musia vystačiť bez nich a to ešte majú mnoho hráčov a nájsť si niekde voľné miesto je o dosť ťažšie.
    Last edited by Fingon; 19-02-2014 at 13:20. Reason: Grammar nazi musí mať u seba správnu vetnú skladbu, inak sú jeho pripomienky na iných pokrytecké.

 

 

Similar Threads

  1. OOC diskuze - Elrendar
    By Ceroth in forum Elrendar Keep
    Replies: 9
    Last Post: 18-08-2015, 00:20
  2. OOC diskuze - Tauři
    By Ceroth in forum Shu'halo
    Replies: 2
    Last Post: 09-01-2015, 21:11
  3. OOC diskuze - Orkové
    By Ceroth in forum Orkové
    Replies: 0
    Last Post: 05-11-2014, 19:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top