Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 9 of 9

Threaded View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    9

    Esport player shání ultra CP [CZE]

    Zdravím, chtěl bych tímto formou tohoto topicu najít nějakou ultra vymazlenou CP (no homo), jelikož jsem si vědom svých kvalit. Více popíšu níže, formou strukturovaného herního životopisu:

    Nick: AdolfHealer, nebo Klistyrek
    Charakter: Mám neskutečný charakter, lidi o mě říkají jen pozitivní věci
    Jak dlouho hraji ? : Hraji od roku 2000, ačkoliv officiálně L2 začalo 2003, ale já se podílel na tajném vývoji ve výzkumném centru poblíž Area 51, kde jsme testovali hru nejprve na opicích a pak na ufonech, z nichž někteří u této hry zůstali doposud, což můžeme občas zažít i na CZ/SK scéně.
    Předchozí působiště?: Hrál jsem 10 let na ruské scéně v esport týmu jménem Putingrad pod vedením Sergeje Šournikova. Avšak kvůli povinné nadměrné konzumaci vodky jsem si totálně odrovnal játra a svěrač konečníku, díky čemuž jsem opustil tuto bolševickou reprezentaci a většinu času trávím nehnutě v póze Stephena Hawkinga. Má to jednu výhodu, že když to pustím do kalhot, tak se na mě nikdo nezlobí a ještě to po mě uklidí, jelikož vzbuzuji lítost. Pro ty co se mi tedy chtěli vysmívat tak nejsem dementní ale handicapovaný a ušetřete si blbé komentáře.
    PVP umění: Styl mého pvp umění spočívá v shaolinské metodě nazývané "metoda pěti skillů a puklého srdce", díky čemuž dokážu One-shotnout skoro každého protivníka, kromě těch, co umí klikat CP, což je pouze tak 1% v CZ/SK, takže jsem v klidu. Mojí specialitou je pak epické pvp se zavázanýma očima jako Illidan z WoWka, jelikož dokážu vnitřním zrakem cítit energii nepřátel a prozradit jejich pozici, díky čemuž jsem si vysloužil přezdívku slepý konfident.
    Ekonomické Know-how: Mimo PVP vládnu také mimořádným ekonomickým myšlením. Mé největší úspěchy jsou například v dealovaní D grade gemů, které vydávám za Stone of Purity, nebo vydáváním se za holku, takzvanou kyber couru a využívám nadrženosti nerdíků tak, aby mi házeli svoje věci, či expili postavy, Fake nudes jsou samozřejmostí a nerdíci mi leckdy posílají i real peníze, či fotky svých adolescentních žížalek o které ale neprosím a beru je jen jako bonus, který pak věším na svou nástěnku jako Predátor svoje trofeje.
    Co mohu nabídnout?:Jsem velmi kvalitní hráč a určitě budu hero, založil bych vlastní klan, ale chci pomoci naučit hrát i jiné smutné duše, které se tu plácají, určitě mám co předat. Můj hlad po PVP je neukojitelný a dokážů všem enemy pořádně roztočit stolice v jejich ánusech, takzvaný rektalní vortex. Rád bych našel proto partu, která mi bude sahat alespoň pod kotníky, nebo pod trenky.
    Další koníčky: Twerkování a Minecraft

    Věřím, že jsem zaujal všechny schopné pvp CP leadery, který si při čtení mého topicu ze sebe servali trička a olizovali si klávesnici. Díky všem, kdo mě chcete a ti kdo ne, tak se na sebe nezlobte, ne každý má dnes vkus a smysl pro kvalitu. Pac a pusu.
    Last edited by AdolfHealer; 12-08-2019 at 03:11.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top