Quote Originally Posted by Nachrade View Post
když máte razantně méně WB, méně pvp
Jestli počítáte vaše Orfeny a Core a nebo AQ, která nám 9x po sobě nepadla, tak máš pravdu. Ale pokud soudíš kvalitu podle WB, tak nezapomínej na vaší noční hrůzu "Valakas".
A pvp už jsme tu vysvětlovali minule. Jediný, kdo nám vzal WAR jste byli vy a museli jsme udělat hunt na vás až k vám do Clan Hally, jinak je nemožné vás zastihnout mimo PZ. Nedávno vzali war i Soulfly, ale ti jsou zase mezi námi.

Quote Originally Posted by iknos View Post
proč sme nehráli jako teď? já bych řekl že hrajeme furt stejně, jen prostě sme na začatku serveru nehrali s 20ti lidma v cp jako to bylo u vás nám se prostě tak hrát nechtělo a proto u nás šla parta klidně spát ale u vás se dával x-hodinovej rush.
Tomu sám nevěříš. První 3 týdny jsme kromě Nacha v Crumě a v Ketře nepotkali ani jedno OWčko. Co se stylu hraní týče, to je na každém z vás, jak se rozhodne hrát. Příští DE, jestli vůbec přijdeme, tak začneme o měsíc později, abychom vám stačili.

Manonera tam bude problém v kratasovi ale to je jejich věc, mají tam dost schopných lidi ale on je brzí (můj názor )
Plně souhlasím. Bylo mi to jasné už před startem serveru, že to tak dopadne.

Zony u WB server už nakou dobu jede a o nastavení serveru se vědělo takže ste věděli o těch zonach a stejně ste nebyli schopní se přizpůsobit nebo něco vymyslet, vaše blbost.
Kdo mohl čekat, že budete mít 50% Commandu no-war charů? Že naberete celou allianci manonery, která nám nepřijala war?

Classky- řekl bych že člověk co si udělá classku tak do toho dá úsilí a čas hodně času. On pro to aby byl hero něco udělá, pokud jsi v té classe lepší ukaž to a běž tam nebo si to zařiď at tam jsi.
Kámo, ty jsi nečetl můj příspěvek předtím, viď? Řeknete nám čas a den, kdy spustíte ty vaše vyjeba** classovky a regneme tam úplně vše. Ale kdykoliv když stojí Logitech u monumentu, tak "TRUE" Hero Nach už classovku neregne. Včera jsem ho tam měl reglého 2 hodiny v kuse a nic, potom mě relogl Boučik a potom dokonce Treeman a nic. Hold logne extreme (paladin) do hry a nebo je na open class a fightí, tak ten posera Meatshield si spustí svojí classovku, jak tomu chceš předejít a trefit vaše classovky? Class oly můžete jet jakýkoliv den (14 dní) a v jakoukoliv hodinu..

Celkově oly na IL co od toho čekáte hlavně pls hugobox aka přetáčač
Kámo, Hugo tam šli ve dvou lidech to pouze zkusit, jestli to funguje. Samozřejmě to nefungovalo, protože uvnitř se nešlo buffovat. Na no-buffu mi ukaž, jak přetočíš periodu ty hrdino.

Nikdo vám na open nebude chodit pač každej ví že tam potká jen 3x PP 2x světlého tanka 2x glada.
A proč Thungdil, Periphery, vaše EEčko tam může regovat? Proč my tam regujeme s Crazym za koně? Hold kdyby vás tam reglo více najednou, tak první vlna půjdou eečka a gladi a ppčka a druhá vlna regnete WCčka a zbytek... Prostě čím více lidí, tím menší šance, že dostaneš naprd char.

Jo ta ty kecy typu že vás to tu nebaví a že pujdte jinam si taky nechte nepiště nikoho to nezajíma a prostě jděte .
Vy mi připomínáte jako stádo divokých prasat. Přijdou, všechno rozmrdají, ostatní odeženou a nažerou se a vypadnou. To vy umíte.