Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 44

Thread: RedDragonClan

  1. #31
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    Ale ved oren ma 9CP a Godard 8CP su tu normalne PVP clany, ten jedno CP clan vieš kto to je za 3 dni noblese za 7 dni full vyatributovany Vesper nobl set a guny Nepotrbuješ byť genius aby si to pochopil Aj ked sa tvaria ako voš pod chrastou že oni nič oni muzikanti
    pvp klany ty dva co zminujes urcite nejsou hele, kort kdyz jeste k tomu hrajou spolu :-) to ze ma nekdo za 14 dni vesper zbrane jen znamena ze vi jak to klikat, ale ja se tu bavim uplne o jine veci. za cca 3 tydny si uz ani ta jedna cp neškrtne :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  2. #32
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Ved tak to ma biť, celkom mylo ma prekvapilo PVP tuna, len trochu to kazia jednotlivci vo full vyatributovanich vesper nobles setoch ked ešte 99% servera beha v comon, ale ako hovoriš to sa dobehne, čo sa týka PVP, je to fajn vecerna farma v DV celkom ujde Jedine čo by tam mohol sroubek upraviť su tie RB v DV strašne su zabugovane...

  3. #33
    silný neni zabugovany :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  4. #34
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    nie su silne pred 2 týždňami sme urobili 6RB jak nic a teraz dva týždne vyvolavame a vyvolavame RB a ***** prideme k portalu vyvolame 15 RB k druhemu dalšich 15 rb k tretemu dalšich 15 RB a možeme čakať na reštart proste po reštarte znova a znova a znova a už 2 tyžne to iste a furt nemame to naše RB. skôr si tu gunu vyspoilime... totalne zabugovane 7 RB

  5. #35
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Prague
    Posts
    55
    promo from TW

  6. #36
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1
    Tak vas tu vsetkych zdravim, vidim ze nas ally crest ako nas odkaz minulosti stale zije aby som sa predstavil... Na Dktechu C4 vacsinou sorcka Meliora, na GP gracia final ako warcryer weRRna, klan Syndicate, ally spojenec RedDragonu. Plus teda ja som ak sa dobre pamatam pricuchol aj priamo ku klanu RD na tej gracii.

    Strasne ma trha nostalgia, zahrat zase Lajnu ale nevim no.

    Sice som sa dotycneho nepytal na povolenie ( ), ale takisto by vas urcite rad pozdravil moj reallife kamarat, zakladatel klanu Syndicate, bladedancer d4n1, resp. sorcka serra.

  7. #37
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Myslím že aj naberáme, tri party to nejak psychicky nedali, mame prijatý war prakticky s celým serverom, tak že ak nemáš rad PVP moc v našom klane nevydržíš, malo kedy sa stáva keď stretneš hráča mimo mesta aby nemal nad sebou prekrížene dva mečíky
    Keď ste šikovný, tak raz dva sa vyexpite, niektorý tuná dali noblese za 3 dni a vesper set za 7 dni tak že nie je extra ťažké sa pridať
    Čo sa týka crestu RD, dúfam že mu hanbu nerobíme Tak farmári nie sme, aj po mesiaci ešte polka clanu nemá nobles a behá v A-čku Zatiaľ to dávame aj takto na pohodu, aj keď to nie je spanilá jazda, tie PVP sú celkom hard, ale mame všetky wardy aj k baiumovi sme sa dostali, zatiaľ nás enemi nenúti nejak sa extra equiptovať, celkom tie PVP dávame aj takto

    Attached Images Attached Images

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    WUDY hele vis vubec ze jsi docela trapny? No proste forum warrior....

    (hlavne si z toho neucakni za dva mesice bude klid)

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    145
    Hej no, ale "získať" všetky wardy spôsobom, ktorým ste to dokázali vy... ja by som sa asi nechválil mimochodom, po TW boli štyri vlajky v hrade ktorý patril Colors... bohužial na CS to bolo 16 CP vs 3 CP... takže výsledok si každý dokáže domyslieť sám, to už je veľmi lahká matematika... to by jedna PT od Colors musela zabiť 5 pariet od enemy a aj tak to Colors dokázali brániť niečo cez hodinu... Takže ako hovorí Filimon - Trápne...
    S tým Zergom, ktorý máte, keď dotiahnete equip tak prevalcujete každý jeden klan, to je pravda... pretože v ostatných klanoch, okrem klanu Pepegov sa nejde na počet, ale na skill/taktiku...
    Smutné je to, že dva Zerg klany sa spojili proti klanu s 27 ludmi a ešte sa tu začnú naparovať, že aký sú SUPER ...


    WUDY - píšeš tu o zabugovaných RB... to že nemáte luck na spawn RB nie je BUG to by asi nebolo 200 Vesper zbraní na serveri

  10. #40
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Prague
    Posts
    55
    pamatuju si te Melioru i Daniho.)) (ScaryLucinka) )

 

 
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top