Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44

Thread: RedDragonClan

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    Je to jen levná kopie, žádnej originál
    http://www.original1869pribram.cz/

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    225
    Quote Originally Posted by Ancient View Post
    No, spíše mě zajímá, jestli ještě hraje nějaký pamětník z té doby :-)
    Myslíš někdo až tak starej? (něco okolo 2006)



    Z původních RedDragon v době kdy byly 2 clany a farmilo se ve 2 skoro full partách v martyrs kdy se víc chatovalo než mlátilo už asi nikdo nehraje.
    Postupně se z 2 clanů stal 1. Do konce C4, pak následovala GF pod Gameparkem (dokud Dah4k nezačal dělat kraviny a pkovat gm charem na Greenu). Potom Sinister (H5), Grace (GF), Shrine (GF), kolem roku 2017 jsem skončil.

    MorganaHell nevím jestli hrála přímo v RD, ale u enemy nebo u spojenců později určitě. Z videí pak pár nicků jako Exthaze, Johny92, Logitech clanem prošlo. Ale lidi průběžně přicházeli a odcházeli a když odešla celá parta tak si mohli založit clan na jiným serveru. Takže nějaký nepřímý pokračování clanu to nejspíš bude.

  3. #23
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    3
    Ježiši Deathwingu, zdraví tě Ancouš, kde jsi vzal ten sceenshot :-) Vždyť tam sedím na *****i já :-) Fakt něco kolem 2004-2006, to už si nevybavuji přesně. No to je hlína. Hrával jsem to fakt docela dost, ještě s Dracem a úplně původní partou. To byl ještě Vertigo v Sentinels a společně jsme v ally BlackLegion mlátili Imperium, nebo oni nás... jak kdy :-) Bohužel pak moje manželka rozhodla, že teda stačilo, a že bych se měl věnovat i jiným věcem než jen práci a Lineage :-)

  4. #24
    Ahoj, taky jsem kdysi davno hraval na DK a GP v RD jako Sakalova CoV flaska. Minuly rok jsem zde obcas logl a neco malo pofarmil, mozna to na relax zase nainstaluju. Rad by jsem mel zase rd crest nad hlavou. Mejte se pekne a at vam to tu slape :-)

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    225
    Ahoj, ahoj. Tak přece se někdo další ze starý party našel.
    Pro sceen stačilo hrábnout do složek se screenama z dávných dob, a potom je projít další jestli náhodou někde není Ancient. Tenkrát v RD byli lidi jako Carananoon, Veduci, Patres, Jackall, Sunstorm co se tu našel, Alizei a další
    Když prohrabu data tak podle historie Dktechu je start C4:
    Současná éra serveru začíná 4.8.2006 v 16:45. Server je spuštěn na C4 PTS jádru, původně s rate 1x, později zvýšeným na 1,5x a posléze znovu na základě hlasování hráčů na současných 2x (na vše). Majitelem hardwaru je Lung, hlavním adminem Rodier.
    Mám pár screenů ze silvestra 2006 kde mám 59 lvl ještě ve FireDragons, takže tohle muselo být v první půlce 2007.

  6. #26
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    2
    Ahoj,hrál jsem tu před 5 až 8 roky, a chtěl bych zase tady ztratit čas tak kdyby se našel někdo na hraní tak dejte echo.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by MorganaHell View Post
    Členy něketeré z GP Gracie..z c4 už ne) na C4 jsem pár RD měla loglý jen já je to hlavně pocta původnímu clanu a jeho crestu. Kluci si to zamilovali)
    Tak vtom případě jsou to buz3ranti, protože semnou a s Johny92 to nemá nic společného. Aneb jak si děti hrajou na někoho jiného.....

  8. #28
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    To hej my sme trošku ine RD nam vyhlasim a prijal war cely server, skoda ze exp nieje aj s hracov, už by sme mali 85 Je pravda že trošku meškame s farmou polka klanu ešte nema ani treti prestup nikomu sa nechce farmiť len furt to PVP a PVP, prochu už by sme sa mohli zamerat aj na farmu mobov a dokončiť nobli a nejaky equipt A+ ale zatial to nieje zle nejake to WB sme sfarmili i hrad mame a dokonca aj nejaka ta warda tam je, zatial všetko podla planu

  9. #29
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    To hej my sme trošku ine RD nam vyhlasim a prijal war cely server, skoda ze exp nieje aj s hracov, už by sme mali 85 Je pravda že trošku meškame s farmou polka klanu ešte nema ani treti prestup nikomu sa nechce farmiť len furt to PVP a PVP, prochu už by sme sa mohli zamerat aj na farmu mobov a dokončiť nobli a nejaky equipt A+ ale zatial to nieje zle nejake to WB sme sfarmili i hrad mame a dokonca aj nejaka ta warda tam je, zatial všetko podla planu
    celkem uspesne ste prebrali štafetu po Ownage :-) v dobe kdy jsou na serveru klany o 1-3 partach jich mate tipuju 8 :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  10. #30
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Ale ved oren ma 9CP a Godard 8CP su tu normalne PVP clany, ten jedno CP clan vieš kto to je za 3 dni noblese za 7 dni full vyatributovany Vesper nobl set a guny Nepotrbuješ byť genius aby si to pochopil Aj ked sa tvaria ako voš pod chrastou že oni nič oni muzikanti

 

 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top