Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Windows 11

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Klášterec nad Ohří
    Posts
    125

    Windows 11

    Ahoj, včera sem si hru stáhl že si zkusím zahrát betu. A ejhle ... Smart guard vyhodil hlášku že můj OS není podporován. Jedu na betě win 11. Vzhledem k tomu že win 11 vychází na podzim tak by to mohl být celkem problém (režim kompatibility sem zkusil a to samé). Nebo dělám něco špatně? Psal sem i včera na FB jelikož tady nefungovala captcha, a nepřišla žádná reakce tak to házím i sem.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    kdyš se vratiš zpět na sedmičky nebo do desítek, tak to šlape bez poblemu. smartguad načte a pote se hra načte.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Klášterec nad Ohří
    Posts
    125
    Eh no ja se nemám kam vracet mám na pc jen win11 a tohle řešení mi vzhledem k blížícímu se datu ofiko vydání nepřijde zrovna nej

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    taky občas zvažuju rein na osmičky

  5. #5
    Smartguard spravidla nepodporuje ziadne BETA verzie win a ani to neplanuju zmenit. Zavedenie podpory novej verzie trva spravidla do par dni od vydania. Spytame sa, ci je taky plan aj s win 11.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Klášterec nad Ohří
    Posts
    125
    Ok tak dík no.

  7. #7
    SG potvrdil, ze podporu pre win 11 pridaju az oficialne vijde. Neocakavam vsak ze to bude hned v ten den ako bude windows oficialne releasnuty.

  8. #8
    Netestoval to nahodou niekto po official release win 11? smart guard ma zamknute fora, tak tazko sa od nich nieco dozvediet.

  9. #9
    Mame info od SG ze podpora ma byt pridana dnes.

  10. #10
    Ak by sa tu nasiel niekto kto to riesi, akurat som to testol, na officialnom release Win 11, Lineage(infinity elmore) bezi normalne.
    Edition Windows 11 Pro
    Version 21H2
    OS build 22000.194

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top