Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29

Thread: Port HV - Giran

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Nám nevadí gremlini (ani tam nikdo minus nepsal), ale přijde mi že dělat custom úpravu v lokaci, kde 1 postava stráví v průměru 1minutu svého života trochu ztrácí význam.
    Rozumím, že to je nad tvé chápání...

  2. #22
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    Nám nevadí gremlini (ani tam nikdo minus nepsal), ale přijde mi že dělat custom úpravu v lokaci, kde 1 postava stráví v průměru 1minutu svého života trochu ztrácí význam.
    Rozumím, že to je nad tvé chápání...
    sem rad ze si rozumime. 2x kliknout na port je pro tebe problem a chces to ulehcit, ale ulehcit vsem zacatek serveru pridanim gremlinu povazujes za blbost :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Já (narozdíl od tebe) nikde nepsal +- a je mi úplně fuk jak to dopadne

  4. #24
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    sem rad ze si rozumime. 2x kliknout na port je pro tebe problem a chces to ulehcit, ale ulehcit vsem zacatek serveru pridanim gremlinu povazujes za blbost :-)
    High-end lokace do ktere bude portit cely server kazdy den od prvního týdne až do kvitnutí VS. lokace ve ktere postava zabije přesně 13 gremlinu, vytoci soe a uz se tam nikdy nevrati. Jestli opravdu nevidis ten rozdil, tak jsi hloupejsi, nez jsem cekal.

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    legitimni na l2 v dnešné době uš pomalu není nic. evropské servery, co ten global gk maji, praktikuji věčně od sameho spuštěnie dokola a dokola.... u global npcka jsem neviděl žadnej odpor z 3-4k online ba naopak su radi že to nejde zdlouhavě teleporteni, vim že su tam všecky postavi proto zaparkovane v giru (krom těch offtrade) a čekaj rozkazy, kam se rychlo doportnout ke sve clanchcecht pt na akcik. snad bych se kuli global gk nerozremcal, kdyby mi jednou na chvili zčernal při načitanie monitor.

  6. #26
    Quote Originally Posted by WizarDEAD View Post
    High-end lokace do ktere bude portit cely server kazdy den od prvního týdne až do kvitnutí VS. lokace ve ktere postava zabije přesně 13 gremlinu, vytoci soe a uz se tam nikdy nevrati. Jestli opravdu nevidis ten rozdil, tak jsi hloupejsi, nez jsem cekal.
    vsak je v poradku mit rozdilnej nazor. naprosto zbytecne se snazis rozpoutat flejm :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  7. #27
    -

  8. #28
    +
    Discord: kubajz#1727

  9. #29
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Vzhledem k nejednoznačnosti názorů jsme se rozhodli ponechat retail nastavení.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top