Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6

Thread: NightClub

  1. #1

    NightClub

    Nábor do klanu NightClub . Nejsme žádnej top klan ani no lifeři Nejdříve rodina potom L2 kdo to má stejně může se k nám přidat . Kdo se bojí že je málo aktivní nám to nevadí hrajeme na pohodu žádný stres , CP nemáme ale kdyby se k nám chtěla nějaká přidat a pozvednout klan tím lépe

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    on je vždycky problém že těch clancecht ve hře bylo přemrštěně až moc a přitom každá cp ali hledala to samí (mágy, s/d tanky, kočku)...
    a stejně jsem hoškům psal na grace to samí že ten kvest na hellbound je tak jednoduchej a na anchor mobcich postačí jen 4+CA v pt, voni neposlouchali. kdyby hledali bishe onehdy (jsem jim ho nabízel) zahaknutí byl i zde na tom prvem ilku u horryho ve druhém vokně, tak jsem se prakticky healoval ve woa uplně sám (k tomu krásně postačil vendy buff a jelo se).

  3. #3
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    on je vždycky problém že těch clancecht ve hře bylo přemrštěně až moc a přitom každá cp ali hledala to samí (mágy, s/d tanky, kočku)...
    a stejně jsem hoškům psal na grace to samí že ten kvest na hellbound je tak jednoduchej a na anchor mobcich postačí jen 4+CA v pt, voni neposlouchali. kdyby hledali bishe onehdy (jsem jim ho nabízel) zahaknutí byl i zde na tom prvem ilku u horryho ve druhém vokně, tak jsem se prakticky healoval ve woa uplně sám (k tomu krásně postačil vendy buff a jelo se).
    Ze ty jedes pres prekladac vid?

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Dudanek View Post
    prekladac
    ja uš nevím, co je letos žanrem téhle game, chvilemi na betě jsem měl pocit, že ty stěnyv gludiu mi jsou povědomé už z minecraftu. ted to spolu aspoň můžeme hrotit na pohodu bez psaní, bez překladačů a uplně to forum vypustit na chvíle troška nostalgie ingame v nepočeštěné a neposlovenštěné ságe l2.

  5. #5
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    1
    Nějaká spojitost s Nočním Klubem, Kulhánkem, nebo nejmenovaným českým serverem cca 15 let zpátky?

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    uš aby bylo ILko, mno Kibu tento ročník na H5tce moc neohromil a je čase se zase vratit ke hře bez ňakejch předělávek či záplat L2 a možná my tu skončí petchar někde v akademce u NClub kdo ví a ti uš asi na tomhle taky vyhasli jako vánoční svíce. tak za půl roku zase na značkách, nejlepe u IL zde a kdyš né tak určo se někde něco s IL najde.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top