Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
  1. #1

    RB spawn ve vaultu

    Nenasel jsem nikde jestli se planuje zapnout ve vaultu seznam RB co jsou spawnute.
    Podle me je to fakt fajn fitura, at uz s refreshem kazdych 20 nebo 30 minut. Kdo si bude chtit neco specialniho vycheckovat tak si to za tu pulhodku stihne vklidu zabit a u tech ostatnich low je to fuk.
    Proste po ste zakladat, roznaset a nonstop relogovat milion checkeru je fajt ojeb..

    Diky za zvazeni

  2. #2
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Řeší se to snad každý rok a nikdy to neprošlo. Tím, že když dáš spawny na web, se ztratí to kouzlo hlídání si spawnů jen pro sebe.

  3. #3
    Toto nikdo nechce.

  4. #4
    Vsak na predchozich serverech to tu bylo a bylo to v pohode, tak co je za problem?

    Neni to "kouzlo hlidani spawnu" ale nuda a srani. Stejne tak jako stat kazdej druhej den 2h pred Epikama a cekat na spawn, nebo celou noc sbirat SOD je ve vysledku to, proc ti prestane hrat pulka party, protoze to nikoho nebavi.

    Ale tak muze se ten refresh dat klidne na hodinu - pokud si to chces vycheckovat tak to stihnes a zabijes driv nez se to na tom webu vubec objevi - to je fer ne?

    Ja to beru z pohledu, ze je lepsi se podivat na web a rict "Je hele, ono je to zive" a zajit si tam, a treba tam potkat jinou partu a zafightit si o to a treba zdechnout, nez si to tam nekde šudlat potaji ve 3 rano, hlavne by me nikdo nevidel a nikdo neprisel..

    EDIT: Zkuste se nad tim pls zamyslet objektivne z najit nejake reseni schudne pro vsechny.
    Last edited by WizarDEAD; 26-08-2021 at 11:52.

  5. #5
    jsem proti.
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    Povšimni, von to někdo odhlasoval,a tak ten shit by se tu taky docela hodil. Uš sem na eu servrech odportil plno rb a z posledneho to dopadlo, že z 9 se našlo jen pět a 4 byli po respawnu.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27
    Jsem proti seznamu RB

  8. #8
    jsem proti jenom proto ze to chce wizard

  9. #9
    Quote Originally Posted by Killer View Post
    jsem proti jenom proto ze to chce wizard
    Aspon nejakej duvod
    Last edited by WizarDEAD; 29-08-2021 at 14:04.

  10. #10
    Ale kazdopadne kazdej rok se breci o tom, ze neni pvp. Ze se neberou wary, ze jsou prazdny lokace, ze nejsou TVT eventy, proste jeden velky plac. A misto toho, abyste byli radi, ze je fitura ktera vytvari prilezitost k tomu pvp tak ne, radeji si to upizlat nekde natajno a pak pobrecet o mrtvem serveru. Zvlast u H5ky, kde ten kontinent je velikej a kde je spousta veci instancovanych - kamaloka, hradni dung, SOIko, low zaken, high zaken, teza, freja a celej vecer je pryc bez toho, abych vytahl drzku z mesta.
    Pritom power-checkovat ty obycejny RBcka vydrzi par paret mozna prvni mesic a pak to bude mit kazdej u pici (bo kcemu ti je nejakej S-drop kdyz mas vorpaly ze) a bude to jen otravovat zivot normalnim lidem. A tim btw nemyslim sebe, ale ty kteri tu budou hrat treba i po pul roce.

    Na nejakem minulem serveru (mozna Grace?) jsme po tech RBckach chodili a skoro pokazde jsme tam nekoho potkali. Nekdy zabijes ty je, jindy oni tebe, ale dulezite je, ze se o to fighti. Jestli to chces hrat jako PVE tak si muzes klidne stahnout wowko, tam te u raidu nikdo rusit nebude..

    Takze ja doufam, ze se nad tim GMka realne zamysli a udelaji to, co je nejlepsi pro server. Ne pro me, ne pro vas, ale globalne pro server.
    Last edited by WizarDEAD; 31-08-2021 at 12:33.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top