Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    2

    Komplet donate na start!

    Ahoj, chcel by som sa spytat nazor komunity na donate, ktory takmer vobec neovplivnuje hru.
    Nechapem jednu jedinu vec, preco by napr. subclass Q itemy mali byt az od 11.? resp. po 1. vyhlaseniach hero? Pride mi to nelogicke.
    Myslim ze by to mohlo byt od zaciatku serveru, ludia budu viac donatovat, co samozrejme pomoze rozvoju serveru... Z Donate mi potom pride jedine normalne si zakupit VIP, to je cele... zvysok sa do 11. da nafarmit.
    Okrem toho H5 uz neni C4 ci IL aby vrchol hry bol si spravit nobless...
    Ak si niekto fakt zaklada na 1. hero tak preco si to vybojovat v kruhu 2-3 pt ktore si budu farmit TOI RB? Pride mi zaujimavejsie aby bola vacsia konkurencia a poriadne fighty na oly!
    Rad si precitam kazdeho nazor nech spolocne spravime hru lepsiu! Pekny den priatelia.

  2. #2
    nikoho krome cca 6 lidi na serveru nebudou zajimat poradny fajty na oly. drtiva vetsina tam bude od toho, aby se zbavili bodu a dali je tem co je nutne potrebuji. to ze ti to prijde zajimavejsi jen znamena ze si se tim nikdy moc nezabejval. :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    2
    O com je potom ta olympiada a celkovo cela hra ked ludia toto robia??? to mi pride dost smutne...
    Ale ked im ide fakt iba o to nalievat body tak neviem ako ich plany narusi moj navrh s donate od zaciatku serveru....

  4. #4
    ale tak ta oly funguje vsude a vzdy tak fungovala.
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  5. #5
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Toto nastavení, stejně jako mnoho dalších máme na každém projektu na žádost komunity. V tomto případě jde o startovní sprint o první hrdiny.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top