Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Knoriks

  1. #1

    Knoriks

    Při portu do LOA - Deep inside Antharas lair jsme vypozorovali problém s mobem Knoriks. Vběhne do místnosti a pokud na něj zaútočíme propadne geodaty a za chvíli přiběhne znova a celé se to opakuje. Nelze na něj v tomto místě útočit. Podobný problém byl vidět na krůháči, kde po vykástění skillu do něj opět zmizel. Jediné místo, kde na něj šlo útočit byl most.

  2. #2
    Knoriks AI ma v sebe kontrolu zalozenu na tom, ze ako daleko od uvodneho spawnu ho hitnes. Ak je to moc daleko (vektorova vzdialenost 3000), tak odporti na svoj uvodny spawn. Kedze knoriks beha dost daleko na zaklade superpointov, tak sa lahko stane ze presiahne tento range a preto odporti po hocijakom hite.

    EDIT: range samozrejme vieme upravit ale moze to otvorit dvere inym potencialnym problemom.
    Last edited by Teclis; 20-08-2021 at 13:16.

  3. #3
    Úplně nemohu souhlasit, že to tak má být, protože to tak zrovna nepůsobí. Oukej na mostě na něj lze útočit pod ním ne, tak dejme tomu, ale rozdíl mezi tím, když je na kruháči na začátku mostu, kde normálně na něj lze útočit, tak on odportí, ale postava do něj dál posílá skill, který jde kdo ví kam přes geodata. Při death spiku se mi někoikrát stálo, že letěl přes postavu někam pryč. Pokud to tak je správně dobře, ale dojem to takový nebudí.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Tak úplně retail to asi není, ale je to asi nejjednodušší forma ochrany co se používá na vícero h5 l2off serverech
    Mně osobně tohle nastavení přijde jako menší zlo než řešit nějaký odtahování knoriků na port atd...

  5. #5
    Já mám spíš problém s tím, že i když Knorikse hitnu na blízko aniž bych ho někam tahal, tak se propadne pod texturu

  6. #6
    Quote Originally Posted by Alma View Post
    Já mám spíš problém s tím, že i když Knorikse hitnu na blízko aniž bych ho někam tahal, tak se propadne pod texturu
    u tebe bude spis problem se čtením než s hitovanim na blizko .-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  7. #7
    Forum warrior přišel. Tak můžeš zase odejít

  8. #8
    Quote Originally Posted by Alma View Post
    Forum warrior přišel. Tak můžeš zase odejít
    přečti si to celé od zacatku znova a uvidis že hanbou odejdes sam :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  9. #9
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    přečti si to celé od zacatku znova a uvidis že hanbou odejdes sam :-)
    To, že to tu funguje jinak, ještě neznamená, že to funguje správně a že mám problém se čtením.

  10. #10
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    Tak úplně retail to asi není, ale je to asi nejjednodušší forma ochrany co se používá na vícero h5 l2off serverech
    Mně osobně tohle nastavení přijde jako menší zlo než řešit nějaký odtahování knoriků na port atd...
    Za mě asi takto. Máme retail data, včetně super komentářů v korejštině Bohužel mít retail data neznamená, že je všechno "zelený", dost věcí bylo i na offi řešeno ne úplně šťastně. Konkrétně Knorikse se překopávat nechystáme, mohlo by to nadělat více škody než užitku. S tím jak se chová budou muset hráči počítat, tedy pokud někoho nenapadne přímo geniální řešení ;-)
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top