Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: Mrtvo?

  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Prague
    Posts
    55

    Cool Mrtvo?

    Čauky mňauky!

    zdá se mi to nebo je tu letos mrtvo? Tím myslím utvářející se předservrovrou komunitu.. Chybí mi tu mrtě flamu, urážky všeho typu a všech možných geniálních existencí.a genitálních existencí. u kterých se člověk fakt i zasmál a to nemluvím..o low komunitě clanů/cp paret.. Pojďme to tu trochu rozvířit pls.. pls cry more!!

    Nějaký stručný "netajný" přehled clanů, cp paret, co se chystá letos hrát? Zatím vidím jen Tazman, Misterio grupy, něco Russian, jednu farma grupu a dualmastra se siraquem Tj vše?)
    Sama jsem se na t teda chtěla též vysrat, ale jelikož jsem homeofficář a nový ntb se musí ozkoušet.. a bude mne srát chodit ven v roušce všude od září..tak si zahraju
    Díky za flame, cry more, info.. prosím prosím..chci i letos nějakou wall of death.. mezi hráči, jak na servru aj tu

    pac a pusu MorganaHell/Scarylucinka

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Jen bych poupravil to grupy za mým nickem, protože naše parta zatím clan nenašla. Vypadá to na jeden clan a zbytek nás zabíjejících mobky randomů. :-)

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    120
    Nasa parta random pro players sem idem, sme zaciatocnici co sa stale ucia a urcite sa nenechame vyhecovat nejakym dalsim random so zltym nickom na fore, play time mame od 23:20 do 23:47 co je optimalny cas na farmenie na tomto serveri, inac toto asi ani vobec nikoho nezajima, tak snad som ti pomohol v tomto velmi dolezitom topicu. Prajem krasny den a snad sa ti podari sa dostat aspon do TOP 2000. Diky MorganaHell

  5. #5
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Prague
    Posts
    55
    Quote Originally Posted by Grievous View Post
    Nasa parta random pro players sem idem, sme zaciatocnici co sa stale ucia a urcite sa nenechame vyhecovat nejakym dalsim random so zltym nickom na fore, play time mame od 23:20 do 23:47 co je optimalny cas na farmenie na tomto serveri, inac toto asi ani vobec nikoho nezajima, tak snad som ti pomohol v tomto velmi dolezitom topicu. Prajem krasny den a snad sa ti podari sa dostat aspon do TOP 2000. Diky MorganaHell
    what? tys vubec nepochopil účel tohoto topicuD to nemá být užitečnýD ale jestli to myslíš vážně.. uff máte really short playtime ale super..aspoň někdo a TOP 2000? Jako vážně? pche jsem TOP 10 už od roku 2006, protože si dokážu vše vy*****! ( ne vážně... když to tu vidím, tak snad letos ani nechci)

    sakra, co to je za dementní omezení těch smajlíků????

  6. #6
    Jestli je ti tu smutno tak se seber a rozsiruj reklamu serveru, takovym topic-em nikomu nepomuzes

    //edit chybi ti urazky? Ok jdi do *****e


  7. #7
    protoze tu neni nikdo s kym by se flejmovat dalo
    tazman grupa vsak je to hroznej trouba

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    120
    Morgana ocividne nechapes sarkazmu nevadi, TOP 10? akoze rad sa zasmejem takymto vtipom

  9. #9
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Prague
    Posts
    55
    Quote Originally Posted by Grievous View Post
    Morgana ocividne nechapes sarkazmu nevadi, TOP 10? akoze rad sa zasmejem takymto vtipom
    Očividně nerozumím čobolsky

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Prague
    Posts
    55
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    protoze tu neni nikdo s kym by se flejmovat dalo
    tazman grupa vsak je to hroznej trouba
    Že tu není koho.. To máš pravdu.. Kde jsou vsici letos? Covid.. A sezení doma nahrává totálním fetu Lineage a ono nic

 

 
Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top