Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Thumbs up Dojmy z 5 ročného klasik servra.

    Zacnelo sa mi po klikacej opici ala C4 Light Elmore, tak som zresetoval loginy a pozrel sa ako to tam vyzerá. No je to k plaču, po príhlásení vám in-game zaspamuje predavač adeniek maila, afk Giran prístav + Aden. Jedna max. dve položky v party matchingu na raida. Mal som tam 10 accov, zo 6-7 charov, ale najviac bavil Palad na farme s ruskými random-mi (dotiahol som to až na levla 52) a Overlordka v Portugalskom klane (takisto 52). Čudujem sa, že to ešte udržiavajú, vraj Prvý EU klasik; behajú tam nejaké české Hera menovite Lafi, spellsingerka. // Suma sumárum, je to na life supporte (offík od Innovy 4Game je totál grcka a ani kočkopes Essence to nezmenil).














  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    120
    Classic mal dobru myslienku ale tieto spolocnosti a celkovo NCSOFT tuziaci po xyz peniazoch znicil komplet nejaku sancu si to realne zahrat na Officialnych serveroch a takisto aj free, bol som na tom tiez a dal som 55 a dovidenia, official tiez nic, a EU od innovy je total grc ci GOD ci Classic

  3. #3
    Classic je moc dobrej chronikl. A patch 2.0 - 2.5 je nejlepsi L2 kterou jsem kdy hral.
    Problem je v tom, ze offik servery byli vzdycky *****, protoze se tam neresi boti, neresi se RMT, neresi se tam nic. A pripadne kdyz ten chronikl obsahuje nejakou chybu (nejaky bug, nebo demenci) tak Innova s tim nemuze nic delat, protoze musi drzet NC Soft licenci.

    Kazdopadne vsechny ILka, Gracie a H5ky nesehaji klasiku ani po kotníčky..

    Kdyby se nasadil klasik tady, s peci kterou tomu davaji a se skilem ktery uz dneska maji (i kdyz mnozi tady picujou, tak po tech letech kluci z OG umi delat sakra dobry servery) tak to bude server, ktery se bude hrat roky a ne par mesicu..

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    120
    Quote Originally Posted by WizarDEAD View Post
    Classic je moc dobrej chronikl. A patch 2.0 - 2.5 je nejlepsi L2 kterou jsem kdy hral.
    Problem je v tom, ze offik servery byli vzdycky *****, protoze se tam neresi boti, neresi se RMT, neresi se tam nic. A pripadne kdyz ten chronikl obsahuje nejakou chybu (nejaky bug, nebo demenci) tak Innova s tim nemuze nic delat, protoze musi drzet NC Soft licenci.

    Kazdopadne vsechny ILka, Gracie a H5ky nesehaji klasiku ani po kotníčky..

    Kdyby se nasadil klasik tady, s peci kterou tomu davaji a se skilem ktery uz dneska maji (i kdyz mnozi tady picujou, tak po tech letech kluci z OG umi delat sakra dobry servery) tak to bude server, ktery se bude hrat roky a ne par mesicu..
    +99999 presne tak, komplet nic neriesia

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top