Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37

Thread: New project

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27
    C4/IL 2x je ztráta času pro většinu lidí na serveru. 80% lidí ani nedodělá A sety a bude konec
    Za mě bych šel směrem vyššího ratu a GF+
    Třeba H5 sinister 15-30 x s fullbuffem a bude kopec srandy ikdyž neni H5 tady stoprocentni

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Zoltan View Post
    C4/IL 2x je ztráta času pro většinu lidí na serveru. 80% lidí ani nedodělá A sety a bude konec
    Za mě bych šel směrem vyššího ratu a GF+
    Třeba H5 sinister 15-30 x s fullbuffem a bude kopec srandy ikdyž neni H5 tady stoprocentni
    takovych serveru mas jak sra*ek, tak proc neudelat dalsi ze ... tohle nikdy server s fullbuffem nebyl a doufam ze to sroubek nehodla menit ...

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89
    H5 low rate bez buffera to same jak bol sinister .... najlepsi chron vydrzal najdlhsie bavi najviac ludi

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    imo by mohl být zajímavý projekt, který by postupně updatoval -> tj. c4->il->gf->ge->hf? (např. co 2-3 měsíce) klidně lowrate
    je to sraní s migrací sql databáze, ale nic na co by se nedalo připravit...

    il gf i ge tu jede celkem stabilně, těžko říct jak c4 (hackfest) a hf (bugfest)

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    50
    Jo to souhlas.

    Nicméně bych sd ani nebyl vzhledem k úspěchu Grand Elmoru dát druhý season GE s podobným nastavením.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    1) Já zastancem ilka nejsem, za mě mačkat F1 těžký moc není a během chvíle tam není co dělat.

    2) Epilog je tady na dobré úrovni. První server byl úspěch a další by se získanými zkušenostmi mezi lidmi mohl byt ještě lepší. Jen by to chtělo upravit sodko na rozumnou délku třeba 3-4 hodin, ale o tom už by se dala vést diskuze a ještě pár jiných věcí mě napadá.

    3) H5 je v dnešní době asi nejoblíbenější. Stojí podle mě za zvážení investice do kvalitního softu. Návratnosti bych se nebál, určitě by to přilákalo i spoustu zahraničních lidí a přece jen tam jsou další kravinky do donate shopu, kterých se dá využít a vydělat.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    11
    Hello.

    So what's the plan for this year? Are you planning to open new GF/GE project in September? We can bring some ppl in

    Cheers!

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    68
    Quote Originally Posted by Mist View Post
    1) Já zastancem ilka nejsem, za mě mačkat F1 těžký moc není a během chvíle tam není co dělat.

    2) Epilog je tady na dobré úrovni. První server byl úspěch a další by se získanými zkušenostmi mezi lidmi mohl byt ještě lepší. Jen by to chtělo upravit sodko na rozumnou délku třeba 3-4 hodin, ale o tom už by se dala vést diskuze a ještě pár jiných věcí mě napadá.

    3) H5 je v dnešní době asi nejoblíbenější. Stojí podle mě za zvážení investice do kvalitního softu. Návratnosti bych se nebál, určitě by to přilákalo i spoustu zahraničních lidí a přece jen tam jsou další kravinky do donate shopu, kterých se dá využít a vydělat.
    Pro někoho kdo hraje jen s adrenalinem je mačkat F1 spíše moc těžký.

  9. #19
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    3
    Adrenalin hraje za nas !!

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Lovec.český View Post
    Pro někoho kdo hraje jen s adrenalinem je mačkat F1 spíše moc těžký.
    Smutné v roce 2020 brečet kvůli adrenalinu

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top