Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2

    Blunt weapon nefunguje na moby 80+

    Dneska jsem byl we Field of Whispers a moje dragon hunter axe na místní moby vůbec nefungovala, v konzoli se mi vypisovalo "use soulshot (S grade)" a "Power of the spirits enabled" ale žádné zranění. Mob (pasivní) můj útok naprosto ignoroval až do chvíle kdy jsem na něj použil skill, ten taky nezpůsobil žádné zranění ale moba naagroval. Po přepnutí na saint spear vše fungovalo normálně ale DHA nic. Zkoušel jsem ještě meteorku na jiném charu - stejný výsledek žadné škody ale spotřebovává shoty a mob nereaguje. Na primeval islandu stejná situace bluntka nic nedělá a pokud mob není agresivní tak nereaguje.

    Zkoušel jsem ještě druhé pc a stejná situace.. Na obou byl klient a patche nainstalovány před 5 mesící (jo moc nehraju).

    Teď by mě zajímalo kde je zakopaný pes.

  2. #2
    Podarilo sa ti narazit na retail bug. Moby v tychto dvoch lokaciach vyuzivaju pasivku (skill_id=5601) co dava resist na melee. V tej pasivke bola chyba, skill effect na resist na blunt tam bol 2x, co od urciteho levelu pasivky sposobovalo imunitu voci blunt zbraniam. Oprava bude nasadena pri dalsom restarte.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top