Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Thread: Upravy serveru

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27

    Upravy serveru

    Zdravím všechny co zůstaly a hlavně GM.

    Chci se zeptat GM jestli neuvažovali o změnách na serveru a tím by novým příchozím dali šanci rychleji doběhnout staré hráče a možna by pak i uvažovali nový hráči o tom, že dojdou na server.

    Jedná se o tyto změny :

    Tradovatelné knihy z oly
    Vyměna att stone za crystaly u NPC ve měste
    Vikendové bonusy jak byly před Vánoci

    Doufám, že se nad tím všichni za myslí než to začnou hejtit nebo odsuzovat

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Zoltan View Post
    Zdravím všechny co zůstaly a hlavně GM.

    Chci se zeptat GM jestli neuvažovali o změnách na serveru a tím by novým příchozím dali šanci rychleji doběhnout staré hráče a možna by pak i uvažovali nový hráči o tom, že dojdou na server.

    Jedná se o tyto změny :

    Tradovatelné knihy z oly
    Vyměna att stone za crystaly u NPC ve měste
    Vikendové bonusy jak byly před Vánoci

    Doufám, že se nad tím všichni za myslí než to začnou hejtit nebo odsuzovat
    za tradovatelné knihy z oly bych byl taky, naexpit 83 je poměrně rychlé a pak se čeká minimálně měsíc (kdo je šikovný nebo má oly vyndávací char) a ostatní to mají na měsíce 2, je to celkem demotivační pro nové hráče pokud nějací vůbec jsou

    crystaly určitě ne i teď je to hardcore záležitost pro nolifery nebo noční tvory

    bonus exp eventy proč ne to nikomu neuškodí

    ps. nemusíte mě hejtovat je to jen můj názor nikomu ho nenutím

  3. #3
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    3
    Ja som tiež za upravy myslím že životnosť serveru už aj tak moc nebude a aspoň to trocha dopomôže zaostávajúcim hráčom dohnať tých čo sú tu od začiatku

  4. #4
    klidne i sutry za krystaly v tehle fazi to jen pomuze ze bude vice lidi chodit oly popr. pvp

  5. #5
    GE20 VIP
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    111
    I agree that bonuses for beginners must be entered, but what you wrote is bonuses for you)

  6. #6
    Quote Originally Posted by SiRuQ View Post
    klidne i sutry za krystaly v tehle fazi to jen pomuze ze bude vice lidi chodit oly popr. pvp
    jn dejte 20 stone za krystaly a aspon se to srovna , nebo sezente konecne poradnou H5

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    31
    Nechcete jít k Foximu do klanu?

    Oh...wait!

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    1. S atribute crystaly nesouhlasím, jedině v případě, že by byl kurz třeba 1:30+ stonům.
    2. Tradovatelné knihy z olympiády - jsem pro (posílilo by to i trh a motivaci hráčů farmit adeny).
    3. Bonus exp bezpodmínečně zavést + dát do donate více typů vitality itemů - koláče (chybí bonusy pro partu).

    + Jsem pro zavedení port protekce v sodu, klidně ať je pvp zóna přes celý sod je mi to fuk, ale ten port by pomohl vyrovnat šance strany, která se snaží SOD zabrat.
    Momentální situace je taková, že hráči kteří jsou v SODU na rampě portkilují hráče v animačce, kteří vystupují z lodi bez pořádných bufů + D/S atd. klidně bych vymezil menší peace zónou v oblasti portu, pomohlo by to i hráčům, kterým někdo druhý bugne loď a musí tam vystupovat z falconů. Vystupuje se tam dost blbě, textury neumožňují plynulé přistání - PK char střílí ještě než se člověk vůbec k té rampě přiblíží.

    ADD H5 - i přes to, že server Sinister byl dost zabugovaný a měl mouchy, jsem neslyšel jedinou špatnou recenzi na tento server ba naopak, všichni tvrdí, že to byl nejlepší šroubko-server, který kdy hráli.

    4. Jinak osobně mě štvou respawny WB, AQ je teď momentálně o půlnoci, což pro nás znamená, že se k ní nedostaneme dřív než se překlopí čas na běžné ranní/odpolední/večerní hodiny - tzn. můžeme čekat klidně 2 měsíce.
    Tzn. doba 6:00-23:00 kdy normální lidi fungují.

    WB přes TW/CS o ničem.

    Dále oly časy, proč oly končí 22:40/vyhlášení je půlnoc? Navíc je to dost zkrácená doba oly. Class/3v3 jen o víkendu, je taky nesmysl - nechal bych klidně celý týden ať je to zajímavé - např. bych omezil počet zápasů třeba na 10 /týden.
    Hera co 14 dní super věc, motivuje to spoustu lidí tam chodit a zlepšovat se.

    To je zatím vše, co mě napadá.
    Last edited by Pontifex1; 17-01-2020 at 12:19.

  9. #9
    Ať jsou krystaly Klidne za 50 stonu ale z času kdy sme něco přes noc hlídali jsme vyrostli a takových bude víc

  10. #10
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    591
    Quote Originally Posted by Dualmaster View Post
    Ať jsou krystaly Klidne za 50 stonu ale z času kdy sme něco přes noc hlídali jsme vyrostli a takových bude víc
    pokud bude wipe doposud nadropovanych stonu na serveru tak bych byl pro, jinak jsem proti

 

 
Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top