Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: CTRL vs Enemy

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39

    CTRL vs Enemy

    Prosím opravit tenhle nesmysl, za 13 let hraní jsem se nesetkal s tím, že bych musel mimo město držet control proti enemy.


    Děkuji;

  2. #2
    Je hele Kiba po 4 mesicich potkal enemy

    //EDIT: udelej si makra
    Last edited by WizarDEAD; 05-01-2020 at 12:48.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    Nebudu si dělat žádné makra, opravte to tak jak to má být.

    Wizard ty mlč, epiky jste si domluvili se šroubkem na časy, které vyhovují jen zerg clanům, takže nevyčítej, že někdo někde nechodil, když nebyl/nemohl být online.

    Ještě říkejte, jak úprava lodi je obrovský custom zásah

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Pontifex1 View Post
    Prosím opravit tenhle nesmysl, za 13 let hraní jsem se nesetkal s tím, že bych musel mimo město držet control proti enemy.


    Děkuji;
    to si ale 13 let hral na nejakem l2j lolotrolo pvp serveru, na neflagnute enemy mimo cs/tw musis vzdy forceattack, kdyz je flagnuty uz nemusis tj original l2off featura

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    jasně no, 6 let na rpg, 3 roky na CZG a 3 let na Elmoru 1 rok na mid ratech typu Tales atd., to máš pravdu to byly l2j trololo servery stejně tak se mi jeví tohle ;)

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Pontifex1 View Post
    jasně no, 6 let na rpg, 3 roky na CZG a 3 let na Elmoru 1 rok na mid ratech typu Tales atd., to máš pravdu to byly l2j trololo servery stejně tak se mi jeví tohle ;)
    tak to jsi vyjmenoval l2off custom servery (i kdyz na rpg jsem byl take v minulosti gf chronicle a fungovalo to opet stejne jako tu ), na offiku to takhle funguje a na freeckach co jedou na l2off bez custom taktéž
    logni na offik a odzkousej si, pripadne muzes nastudovat
    https://l2wiki.com/Clans_-_Clan_Wars

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    22
    vzdy si musel drzet ctrl

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    Ctrl si nikdy nemusel držet na enemy ani na oly, jen tady na tomto serveru ;)

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    39
    Jen říkám, že se proti enemy/v pvp zónách/oly - nikde se forceskill nepoužíval, tak jak je to tady, je to blbost a nevykládejte, že je to L2 off, je to *****. CTRL se muselo držet jen na non-enemy hráče, když člověk chtěl někoho peknout atd.

    Pytle pytle ....
    ty jsi ukázkový příklad toho největšího failu celé existence lineage ;) viz ten tvůj směšný clan IoF ve kterém si zůstal sám, protože s tebou nechce nikdo hrát. Kopej kolem sebe dál jak malá holka ;)

  10. #10
    5 let offik, po roce si kazdej udělal macra takže proč upravovat něco co není špatně jinakGF včera na giranu.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top