Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14

    27.11.19 Tezza PVP


  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    300
    Kdyby byl rok 2005 tak tim treba zaujmes.

    * Tragicky intro, hrozna jednotvarna hudba, ktera neni ani nijak zapojena
    * Naprosto nudny fragy, kde behas dokola a jak o zivot mackas mass healy, ikdyz vam za cely nabeh enemy nesundaji ani cp. Kdyz nahodou mas moznost ukazat nejakej play, tak je to fail a zrovna asi onanujes.
    * Nobless krasne vidis v debuffech, ale asi nevis, ze ho muzes i vykouzlit.
    * Misto mrtvyho SEcka, si tam proste ressnul BD .
    * Naprosto nemas prehled o okoli a ikdyz si te nikdo nevsima, tak behas mezi flashujici magy a ano s top castingem z MA setu si ani svuj useless groupheal nedocastil.
    * Jeste tam ukazes jak je vase 'Immortal cp' sehrana a zabije te vlastni nuker.

    Nevim, z ktery jamy si vylezl, ale prosimte hned tam zpatky zalez. Hlavne, ze se tu nesmyslne povysujes nad nejakou Toxic cp, ale to video v jejich foru aspon melo trochu uroven.

    Je vas tam snad o polovinu vic jak enemy. Ale koukam, ze mate crest poke, kteri 'nehraji na pocet', tak sem zmateny? Doufam ze mi to nekdo vysvetli.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    81
    4 party Poke x 5 paret OW... ale po prvním náběhu kdy umřeli, šli někteří z nich na oly, tak jich je v dalších pvp méně. Pokud se chceme bavit o počtech, tak lf foto CC protistrany z posledních TW.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Děkuji za názor, dva roky jsem nehrál, na serveru jsem sotva druhý týden. Gameplay stojí za *****, nicméně na zerg Ownage by to stačilo i kdybych měl vypnutý monitor.
    Tragicé intro a hudba je věc názorů, taky nutno říct, že nikdo za tohle video nechtěl dostat zlatou sošku a doslova bylo splácané za hodinu i po tom co jsem Vegas 2 roky nepustil.
    Naprosto nudný fragy za Cardinála budou vždycky, bohužel asi nehraješ tuhle hru déle, proto to nebudu rozebírat.
    Nobless krásně vidím v debuffech, nicméně zkus si všimnou, jak jsem ty lidi několikrát nakliknul a běžel jsem jim ho dát, ale když jsou pomalu v Adenu jde to těžko, naše chyba.. chce to víc komunikace.
    Raději ressnu boxované bdčko a zatancuju, než ressnout boxované SEčko, které slouží k rechargi po pvp..
    Nemám přehled v okolí, healuju jak ponocnej na tom se pracuje, příště to bude lepší, aby se za mě noname nemusel stydět pardón. A pokud sis nevšiml, tohle video neslouží k tomu, abych ukázal jak jsme sehraní a nezabitelní, ale jsem si jistý, že to dokáže nalákat lidi na server, co už si lidi myslí že je dávno mrtvý, a taky že mě to baví a mimo jiné taky rád masturbuji.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    22
    vzdy kdyz je nekdo zkritizovanej tak se haji tim: dlouho jsem nehral, video jsem udelal na kolene v pristenku pod schodama atd.
    nepouzivas debufy, mana burn vykastenej jen jednou, kdyz uz tam davas TSko tak by s clovek rekl ze si i budete v pvp povidat, ze bude nekdo kolovat targety, ze tobe bude vadit kdyz po tobe jde dykar s tankem :-)

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    410
    Super jen tak dál! jakékoliv video ze serveru je jen dobře! Co ownage ? bude někdy nějaký video?

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by pr0sec View Post
    vzdy kdyz je nekdo zkritizovanej tak se haji tim: dlouho jsem nehral, video jsem udelal na kolene v pristenku pod schodama atd.
    nepouzivas debufy, mana burn vykastenej jen jednou, kdyz uz tam davas TSko tak by s clovek rekl ze si i budete v pvp povidat, ze bude nekdo kolovat targety, ze tobe bude vadit kdyz po tobe jde dykar s tankem :-)
    Jsem ***** a video stojí za vyliž*****, konec tečka, pardón kluci.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    22
    prestan breces jak decko co mu nekdo sebral hracku.
    my chapeme ze nejsi zvyklej hrat normalni server bez manapotu a tak nedelas co normlani hraci delaji :-) tak si z toho vem ponauceni

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Je fajn že umíš takhle konstatovat, tady se potvrdil fakt že i přes to, že napíšu že vím, že to neumím hrát a musím se zlepšit, stejně přijde další trouba a napíše mi znova jakej jsem tragéd i přes to, že se to řešilo dva posty předtím.. já to vím kolego, zapracuju ;)
    Mě kritika nevadí, ale posty typu "nulo jdi se zahrabat, jsi k hovínku, zahrál bych to líp, nevymlouvej se" nejsou příliš poučný

  10. #10
    mne se to treba libi, aspon tu nekdo neco udela

    +

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top