Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Při 12+4 by se měl upravovat drop, při 16+4 což je defakto retail se zkráceným oknem to netřeba. To dává větší smysl mně a jsem rád, že nepotřebujeme nikomu říkat jaký má mít názor, pokud to tak někdo vidí. Tak jako tak to bude pro všechny stejné.

  2. #22
    Quote Originally Posted by Billy View Post
    Jen bych toto hlasování zasadil do nějakého kontextu, který vám z GN týmu možná není známy. U těchto hlasování vždy dochází k tomu, že více členů jedné party/klanu prezentuje v X postech stejný názor. Pak to vypadá, že je zastoupena "většina".

    nitro, Lubosek, mexikane, elis, isu, vacicak, mist jsou vše pro nadcházející server poke, prezentují za sebe tedy poměrně velký spawn 16+4, berme to jako jeden centrální názor.
    Apo, Thes oba BA 12+4, fatman s hugo cp asi za sebe, max GJ, iElli neznám, 3 unikátní názory na 12+4, případně 4 pokud je elli zástupce jiné frakce než ty první 3.
    Pak tu byl jeden troll příspěvek a můj byl mylně asi také vyhodnocen jako troll, neboť je aktuálně již vymazán.
    Ano vyhodnotil som ho ako troll a zmazal. Pokial to nebol troll, tak sa ospravedlnujem.

    Pointou toho topicu ani tak nie je na kolko skratit, ale ci a kolko ludi je proti tomu.

    Mne osobne sa viac pozdava 16+4 pretoze je to jednoduchsie pre nas aj pre hracov. Pri 12+4 by to asi chcelo znizit rate (lebo 12+8 na IL je ine ako 12+24 na GE), to pre nas znamena upravu dropov, regeneraciu dropspoilu, priprava noveho systemu. A vsetci hraci by si zaroven museli updatnut system.

  3. #23
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Řešení dropu u RB, z toho jsou pouze 2 kde padá S, mi přijde fakt jako nesmysl.

  4. #24
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    136
    Quote Originally Posted by Billy View Post
    Jen bych toto hlasování zasadil do nějakého kontextu, který vám z GN týmu možná není známy. U těchto hlasování vždy dochází k tomu, že více členů jedné party/klanu prezentuje v X postech stejný názor. Pak to vypadá, že je zastoupena "většina".

    nitro, Lubosek, mexikane, elis, isu, vacicak, mist jsou vše pro nadcházející server poke, prezentují za sebe tedy poměrně velký spawn 16+4, berme to jako jeden centrální názor.
    Apo, Thes oba BA 12+4, fatman s hugo cp asi za sebe, max GJ, iElli neznám, 3 unikátní názory na 12+4, případně 4 pokud je elli zástupce jiné frakce než ty první 3.
    Pak tu byl jeden troll příspěvek a můj byl mylně asi také vyhodnocen jako troll, neboť je aktuálně již vymazán.
    1 clovek = 1 hlas, je jedno z akej je CP alebo klanu. Ako mozes napisat, ze ked hrame/hraju spolocne, tak by sa mal ratat ich nazor ako od jedneho cloveka?

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Lidi co choděj subrb jen kvůli subce = nejkratší spawn
    Lidi co choděj subrb kvůli sub/pvp/dropům = radši delší spawn s menším oknem a 2x ratem...

    V té první skupině bude vždycky víc lidí (a hlavně podle tebe "unikátních"), to ale neznamená, že by to tak mělo být. Za mě by to mohlo zůstat klidně retail. 16+4 jsem napsal jako kompromis s tím, že je zachován podobný retail respawn a je menší okno.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    68
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    Lidi co choděj subrb jen kvůli subce = nejkratší spawn
    Lidi co choděj subrb kvůli sub/pvp/dropům = radši delší spawn s menším oknem a 2x ratem...

    V té první skupině bude vždycky víc lidí (a hlavně podle tebe "unikátních"), to ale neznamená, že by to tak mělo být. Za mě by to mohlo zůstat klidně retail. 16+4 jsem napsal jako kompromis s tím, že je zachován podobný retail respawn a je menší okno.
    To bude strašnej ego boost zabíjet ty randomy u Barakiela. A těch NM helem, co tam nafarmíte, pokud se mu sníží respawn a ne drop rate.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by isu View Post
    1 clovek = 1 hlas, je jedno z akej je CP alebo klanu. Ako mozes napisat, ze ked hrame/hraju spolocne, tak by sa mal ratat ich nazor ako od jedneho cloveka?
    Nie si ty ten hnoj z poke, čo dostal 2x ban za boteni na predchádzajúcu Gracie? Hadam pôjdete rovnaký štýl aj tu. Vybotit začiatok, pohonit ego a quit.

    Respawn 15+4

  8. #28
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    136
    Nie, dostal som ban za nadavky GM, ale som rad, ze si si na nas spomenul.

  9. #29
    12+4

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    16+4

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top