Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    89

    Problem s multiboxom

    Ahoj, mam taký problém, počas hrania mi padajú okná niekedy jedno niekedy aj 3 naraz, niekedy postupne po par minútach, niekedy to ide 20 minút normálne a potom to padne. Nevyskočí ani
    crash error.

    Intel® Core™ i5–8300H (2.3 GHz)
    8 GB RAM DDR4
    NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB
    SSD 500GB

  2. #2
    Nebezi ti nejaka prekryvna aplikace? Tohle imho muze zpusobovat nejaka jejich ochrana
    Discord: kubajz#1727

  3. #3
    Ochrana to v tomto pripade nebude. Nie som si vedomy, ze by zhadzovala len tak bez nicoho hru. To ze ti to crashne uplne bez erroru je vobec velmi nestandardne chovanie. Bohuzial bez erroru neviem vobec coho sa chytit aby som ti pomohol.

  4. #4
    No, někdo měl problém i loni s těma zamrzajícíma oknama při multiboxu jestli se nepletu?

    Mě tedy osobně se to nestalo. Jen tedy někdy se stane, že se to nepustí, nevím proč. Zapnu hru, vyskočí ten L2 loading obrázek a pak nic, prostě proces umře, ale to se mi stane tak 1 za 100 spuštění

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    neviem vobec coho sa chytit aby som ti pomohol.
    event viewer ve widlich

  6. #6
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    136
    Pouzivas tu 512 mb cache verziu klienta?

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    3
    Ahoj mám možná podobný problém, často mě padá klient bez žádné chybové hlášky (někdy v řádově sekundách, někdy do dvaceti minut). I když mám pouze jedno okno, je to docela otravný. Nevíte někdo co s tím ?

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Mavis View Post
    Ahoj mám možná podobný problém, často mě padá klient bez žádné chybové hlášky (někdy v řádově sekundách, někdy do dvaceti minut). I když mám pouze jedno okno, je to docela otravný. Nevíte někdo co s tím ?
    Přesně tohle se mi kdysi dávno stávalo (i když u jiné hry) na mém bývalém slabém PC taky. Nakonec jsem zjistil, že to bylo tzv. "memory leak" - laicky řečeno aplikace si začala zabírat víc a víc operační paměti RAM, až zabrala úplně všechnu, a tím způsobila ukončení a crash do Windows bez jakékoliv chybové hlášky. Stávalo se to zvláště na starších slabších PC ještě s 32-bit systémem, které tím pádem mohly mít jen max. necelé 4 GB paměti RAM.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Karviná
    Posts
    3
    mně to robí to isté zamrzne okno na dualboxu a musim to shodit pres spravce uloh :/

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Stejný problém a vím i o dalších lidech. Chyba na straně serveru. Nikdy v předchozích letech mi to nedělalo.

    Několikrát do hodiny zamrzne klient, kterého lze shodit pouze přes správce, takže když je těch klientů nakonec třeba 10, tak musím shodit všechno a znovu. Někdy to mrzne co chvíle, někdy to vydrží i půl hodiny.

    Quote Originally Posted by isu View Post
    Pouzivas tu 512 mb cache verziu klienta?
    Zkoušel jsem s/bez - žádný rozdíl...
    Last edited by neoras; 17-09-2019 at 22:38.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top