Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    Arrow Elmore Coin-Server start [CZE]

    mám takový návrh, za mě by nebylo špatné kdyby tu bylo možné po ukončení bety otevřít server pro transfer Elmore coin do hry. Mám trošku strach že to bude jako každý rok a webovky budou fail hned na startu a nikdo si EC nepřevede do hry....pokud to někdo zvládne bude mít samozřejmě navrch...
    co si o tom myslíte ? případně je to reálné z GM strany ? Vypnout expy případně loginy do hry....pouze možnost vytvoření postav a zaslání EC do hry...
    Děkuji

  2. #2
    Zbytečný. Tak si coiny pošleš o den později. Co se stane? Nic. Aspoň na tom budou všichni stejně

  3. #3
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    136
    +1 suhlasim, aby sa dalo vytvorit 1 postavu alebo nejaky iny sposob zarucenia, ze mozme mat EC na startu.

  4. #4
    Not bad, taky souhlasím.

  5. #5
    Pro

  6. #6
    Pro tebe se nestane pro ostatní ani

  7. #7
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Tvoření postav musíme nechat až na start. Řada lidí si nerezervuje nick, protože spoléhá na to že si ho založí při tom počátečním mumraji. Podstatné je, že bude mít velká část lidí založen herní account. Ohledně DDoSu, ten zcela jistě bude, jelikož jsme celkem profláknutý. Herní server i webserver jsme přesunuli do zahraničí, takže už nejsou chráněny vzdáleně ale přímo za štítem. Je možné, že budou během útoku drobné výpadky z důvodu úprav nastavení, na které se nelze dopředu připravit, ale nemělo by nastat nic v podobném rozsahu jako loni.

    V případě krize bude fungovat discord, facebook i email, takže přesun EC do hry by byl možný i nepřímo a to v řádu minut.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  8. #8
    Prehodnotili sme tuto temu. Myslim si ze sme nasli sposob ako to zrealizovat tak, aby boli vsetci spokojni a kludni. Viac infa a instrukcie zverejnime v nedelu.

  9. #9

  10. #10
    GE20 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Good job

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top