Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Mana burn výpis dmg [CZE]

    V chatu se nevypisuje u EE kolik MP jsem vyburnil/kolik MP mi bylo vyburněno, jen že byl použitej burn. Na GF se vypisovalo, na IL taky, tak předpokládám (i podle videí z netu), že by mělo i na GE. Testováno na čistý hře a systému.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Pokud to někde vypisovalo tak to byl custom, vypisovat to nemá...

  3. #3
    Bejt to jeden server , tak bych to chápal , ale vzhledem k tomu , že to byly všechny , na který si nějak pomatuju s healerem + je to na videích , tak si jistej úplně nejsem, ale možný to samozřejmě je , uvidim podle dalších názoru , nebejt to pitomej GE, tak se k tomu dá najít nějaky poradny info na netu, ale takhle je to ....??????

  4. #4
    Všude kde jsem hrál, tak to vypisovalo. Ale nevím jestli to tak má být nebo ne

  5. #5

  6. #6
    Tiez som sa nikdy nestretol s tym ze by to vypisovalo kolko vyburnis. Vypisuje to akurat ked critnes.

  7. #7
    No, zrovna treba na DE minulej rok to tak fungovalo, takze bych netvrdil, ze si se s tim nikdy nestretnul (maximalne nikdy na GE :p), ale jak uz sem psal vejs, pokud to byla na vsech serverech ...vcetne tady DE...jen custom uprava, tak budiz...

  8. #8
    IL manaburn fungoval trochu jinak a měl hlášku která ukazovala dmg, ale od kamaelu už ne. Jen občas nějaký Java servery to měli custom.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top