Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1

    Reus skillů EE [CZE]

    Na EE u některých skillů nevidím reus (např. major heal, battle heal, mental shield, shield, trance...) zkoušel jsem to i na čistě nainstalovaný lajně s čistým systémem, předpokládám , že většině lidí to funguje bez problémů, tak jen jestli s tím nemá někdo taky problém, aby se dalo společně přijít na to, čím je to způsobeno.

  2. #2
    Není to tím, že máš takovej casting, že už tam není ta animace na té ikoně? To dělalo i na IL.

  3. #3
    Není , dělá to furt i s castingem 220.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    81
    Dělá ti to i bez fullbuffu? (Hlavně bez renewalu a koňobuffu)

  5. #5
    Pokial viem tak na Gracii uz atk speed/casting speed neovplyvnuje reuse skillov. Ak je reuse mensi ako 1 se*****, tak sa proste nezobrazuje.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    81
    U major healu a trance je reuse tak malý, že to animaci neukazuje. Zbytek (buffy, pow) je ovlivněný renewalem a buffem od koníka. Pokud ti to dělá i tak, budou muset poradit jiní.

  7. #7
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    Na EE u některých skillů nevidím reus (např. major heal, battle heal, mental shield, shield, trance...) zkoušel jsem to i na čistě nainstalovaný lajně s čistým systémem, předpokládám , že většině lidí to funguje bez problémů, tak jen jestli s tím nemá někdo taky problém, aby se dalo společně přijít na to, čím je to způsobeno.
    Odporucam si dat skilly kde ti zalezi na reuse do makra. Problem so zobrazovanim to sice nevyriesi (nebude vidno ani pre skilly kde to normalne vidno), ale znizi sa ti na tych skilloch reuse.

  8. #8
    1. jak sem odpovidal hned zacatkem na 220 casting speed, takze fullbuff to fakt neni
    2. napr. mental shiled ma reus vets, nez 1s a stejne o nevidim, tkze problem bude nekde (otazka kde) jinde, nastesti to neni nic zavaznyho, takze spis jen, jestli se s tim taky nekdo nesetkal

  9. #9
    Casting a reuse skillu nemají nic společnýho. Prostě je reuse moc krátký aby to ukázalo animaci, zkus si dát suspension od OL a určitě uvidíš animaci na mental shieldu. Možná i na tom major healu.

  10. #10
    vzhledem k tomu, ze u claritky ho vidím, ale u mental shiledu ne, tak to timhle zpusobem s reusem nesouvisí , zvlastni na tom je, ze animacka je pro vsechny skilly stejna , takze by mi mela u vsech bud fungovat, nebo nefungovat. Jinak s tim castingem mas pravdu, jsem zas posunutej o chronicl jinam )

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top