Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 9 of 9
    GE20 VIP

EXP 1-26 lvl tutorial [CZE]

Konečně se nám rozjela beta a já mohu natáčet videa. První video z bety bude rychlý exp z 1-26. Dále jak jsem sliboval, tak čekejte návody o Pailace, 7s úkolu a úkoly na Dyna. Kdyby měl někdo návrh co dalšího natočit, tak sem s ním.

Registered Users
    Navod je to pekny len ten server nejak buguje questi, s orkom som robil u kamael ten quest na 15 lvl a prd skušal som ho 4x a nič, ale ten quest u trpaslikov na 23 lvl ten išiel na prvu šupu, lenže s elfom ten quest u trpaslikov na 23 lvl už nezobralo proste bug aby človeka šlak travil 2 hodiny robiť pitomi qiest na lvl up, inak tuna ta vitka je bohovski nastavena lvl 0 vit už na 13 lvlu? aby sa hrač bal prejsť kolo moba...

Quote Originally Posted by WUDY View Post
    Navod je to pekny len ten server nejak buguje questi, s orkom som robil u kamael ten quest na 15 lvl a prd skušal som ho 4x a nič, ale ten quest u trpaslikov na 23 lvl ten išiel na prvu šupu, lenže s elfom ten quest u trpaslikov na 23 lvl už nezobralo proste bug aby človeka šlak travil 2 hodiny robiť pitomi qiest na lvl up, inak tuna ta vitka je bohovski nastavena lvl 0 vit už na 13 lvlu? aby sa hrač bal prejsť kolo moba...
    pokud na to nemas ruce tak to nen chyba serveru :-) jestli ztratis vitku na 13lvlu tak je chyba u tebe. ja bych zakladal novou postavu
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

Registered Users
    Je fakt, že na tom 6. lvlu to expí pouze s první postavou, na dalších 4 postavách už mi to expy nedávalo a musel jsem na 15. lvl doexpit klasicky. Zatím to mám potvrzené jedním člověkem, tak nevím.

Registered Users
    Musis u newbie zobrat kupony na zbrane, inak ti tie expy po Head for the hills neda.

L2 GM
    Up, aktuální i tento rok.
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

Awaiting Moderation
    Hello, when I arrive at lvl 15 I go to Dark Elf Village to speak to NPC Carlon, however he has no quest available, even though he has an exclamation point over his head. I followed the video step by step to that part. Can you help me?

Quote Originally Posted by JasonShooter View Post
    Hello, when I arrive at lvl 15 I go to Dark Elf Village to speak to NPC Carlon, however he has no quest available, even though he has an exclamation point over his head. I followed the video step by step to that part. Can you help me?
    try this after u finish dwarven newbie lvl up :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

Registered Users
    Stejný případ, první postava šla automaticky, další jsem musel dotáhnout na lvl 15 a pokračovat dál, pak už jsem zase expy dostal.