Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Sod [CZE]

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9

    Sod [CZE]

    Mohlo by sa Sodko spravit tak ze po otvoreni by kazdu druhu hodinu nebolo mozne pvp a ani pk aby si mohli aj iny hraci ako len top klany nazbierat par itemov. Myslim ze by to bolo najlepsie riesenie.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    300
    Ty musis neco fetovat.. vazne.

    Pokud chcete crystaly, tak navrhnete neco rozumnyho. Napriklad to, co bylo na minule gracii. Moznost vymeny 5ti stonu za crystal. Nejspis by to uvitali i ti, co to sod budou moct farmit, protoze kdo uz to delal, vi jak je to nudny.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    Stony za krystale je vacsia picovina ako to co som napisal. Radsej by som dal pol sodka na pvp a pol bez.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    300
    Nejvetsi picovina je, ze retardi jako ty sem vubec muzou psat.

    Nezakazeme pvp i o vikendech, aby si mohl farmit?

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    Ty budes jeden z tych co sa votru do top klanu len preto aby vyzobrali veci, vyplakali si co to da a potom odidu, asi preto ti vadi moj napad a este ako bonus k tomu by si chcel zvyhodnenie v podobe stonov za krystale. Odporucam ti novy uces lebo ocividne sa ti v tom hrnci uvaril zdravy rozum.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    300
    Quote Originally Posted by Figovnik View Post
    Ty budes jeden z tych co sa votru do top klanu len preto aby vyzobrali veci, vyplakali si co to da a potom odidu, asi preto ti vadi moj napad a este ako bonus k tomu by si chcel zvyhodnenie v podobe stonov za krystale. Odporucam ti novy uces lebo ocividne sa ti v tom hrnci uvaril zdravy rozum.
    Dost profesionalni analyza, to jak hraji si poznal z toho, ze sem te nazval retardem?

    Ja hejtim zdejsi 'top klany' jeste vic jak somraky jako ty. Protoze kdo to jde tryhardit na takovy server a na rpg se ani neodvazi naportit na bridge (POKE POKE POKENOBALZ) je opravdu chudak.
    Last edited by Lershye; 27-08-2019 at 20:36.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by Lershye View Post
    Dost profesionalni analyza, to jak hraji si poznal z toho, ze sem te nazval retardem?

    Ja hejtim zdejsi 'top klany' jeste vic jak somraky jako ty. Protoze kdo to jde tryhardit na takovy server a na rpg se ani neodvazi naportit na bridge (POKE POKE POKENOBALZ) je opravdu chudak.
    https://forum.lineage2.cz/member.php?61010-Lershye
    ty tu hejtíš úplně vše

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    300
    Diky za uznani, snazim se byt vzor budoucim generacim.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by Lershye View Post
    Dost profesionalni analyza, to jak hraji si poznal z toho, ze sem te nazval retardem?

    Ja hejtim zdejsi 'top klany' jeste vic jak somraky jako ty. Protoze kdo to jde tryhardit na takovy server a na rpg se ani neodvazi naportit na bridge (POKE POKE POKENOBALZ) je opravdu chudak.
    To ako sa prezentujes na fore odraza spravanie aj v hre takze si myslim ze som tvoj popis trafil na 95%, ale ja sa tu s tebou natahovat nejdem.
    Rad by som keby sa k tomu vyjadrili viaceri aj ked chapem ze ludia co budu hrat v tych top klanoch to zamietnu lebo by ich to poskodilo, ale stojim si za tym ze je to dobry napad, aspon by nebol taky priepastny rozdiel v atribute medzi hracmi.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    300
    Se ani natahovat nemuzes, kdyz dosahnes maximalne do Gludia.

    Urcite by se k tomu mohli vyjadrit dalsi. Problem je, ze to spis ani nikdo nebere vazne, protoze je to strasny bullshit.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top